1. nesil fakir

quares
doğuştan gelen ünvanım tescillendi. ilahi adalet.

eyyyy sözlük ahalisi unutmayın ki göklerden gelen bir karar vardır!

not:artık fakirliğim de tescillendi, diyorum ki bana bi yardım kampanyası mı başlatsak? deniz yeneri derneği adı altında.keskin nisanci
Sanırım bir insanın interaktif bir söZlükte alabileceği en berbat statü bu olsa gerek. Yani birinin yazısını beğenmeyip eksilemek olabilecek bir şey de bir de gidip seri eksilemek tam bir boş beleş insan işi. Gerek yok böyle şeylere, her yazı kendi özelinde değerlendirilmeli.
mia
sanırım bir insanın interaktif bir sözlükte alabileceği en berbat statü bu olmasa gerek. yani birinin peşpeşe yazdığı yazıları beğenmeyip eksilemekteki yanlışı nedir? ha bu davranış art niyet dahilinde yapılıyorsa bilemem lakin cidden başıboş yazarlar başıboş yazılarıyla bu ortamda var oldukça işbu davranış kaçınılmaz olacaktır, o da bu tabakaya aşağı istikametide kayan yazarların popülasyonunu da arttıracaktır.
monster degree
Eksileme eylemini eksi butonuna basar gibi değil de tetiğe basar gibi yaptıkları yönetimce anlaşılan 1. nesil yazarlara verilen unvan.

Bu unvan taşındığı sürece giri oylama hakkından mahrum kalınır, bu mahrumiyetin süresi ise seri eksileme defasına göre değişir. Detaylar zengin sözlük manifestosunda.

Bir hak ediş değil tam bir maruz kalış.
belgarion
fatih istanbul'u kuşattığında bizans uleması meleklerin cinsiyetini tartışıyordu.

bu tür hareketler bana nedense bu olayı anımsatıyor.

sözlüğü çok pırkalamayın la. elinizde kalacak.
avni
görüş bildrme geleneğini kısıtladığı için teorik olarak da pratik olarak da insan doğasına aykırı zengin sözlük sıfatı. zira oylama yoluyla pozitif görüş bildirmek kadar negatif görüş bildirmek de insanların hakkı. varsın negatif oylanan insanlar negatif oy verenlere ibne vesaire desin.
"ib sensin ne de sana girsin" diyebilecek kadar zekidir buraya yazar olmuş bireyler. değilse zaten iplenmez.