13 haziran 2018 erdoğan'ın gizli toplantı konuşması

azrailin regl donemi
sandık başında akpyi temsil edecek görevlileri "diğer patilere yoğunlukta oy veren kesimleri işaretleyin" gibi bir şey diyerek alenen görevlendirdiği konuşmadır. o insanları da mı fetö den içeri atacaklar anlamadım ki.
sos
konuşmayı bilmem de bu nasıl gizli toplantı? dediğim konuşmadır. videoda 0.50 anında kayıt yapan bir başka telefon daha kadraja giriyor. eminim kayıt yapan başka telefonlar da vardır o ortamda. gizli toplantı bu kadar çok insanla yapılmaz. yapıldıysa o gizli toplantı olmaz. hele hele telefonlar havada uçuşmaz.

bu nedenledir ki rte bu konuşmanın ortaya çıkmasından hiç rahatsız değildir galiba. rahatsız olacak olsaydı bu konuşmayı bu ortamda yapmazdı.
fiorabella
izlerken bir an "ne la bu" dedim. seçmen listeleri, işaretlemeler, markajlar falan çok nahoş ve tehlikeli söylemler bunlar. bunlarınsiyasetsetinden iyice midem bulandı.
siz hepiniz ben tek
Seçim stratejisi.
Mesela Abdullah Gül'ü chp başkan adayı yaparak ak parti oylarını almaya çalışmakta bir seçim stratejisi,
Konya'dan abdullatif şener'i chp nin millet vekili adayı yapmakta seçim stratejisi.


Seçmen listesini elinize alın, mahalle temsilcileri kimin kim olduğunu biliyor. Hdp lileri markaj altına alın.
Yani burada kimin hdp ye oy verdiği belli onları farklı partilere yada ak partiye oy vermeleri için ikna edin. Bu bulunduğumuz bölgelerde her zaman yapılan bir şey. Gizli falanda değil emin olun.
videoda kamerası açık bir telefon daha görünüyor.
He bir siyasi partinin mahalle temsilcisi olsam, çektiğim videoyu sosyal medyada paylaşmam.
Yazanları okuyanda, hdp'lileri öldürün dedi zannedecek.
He bunun korku ile falanda alakalı olduğunu düşünmüyorum. Recep tayyip erdoğan ilk turda başkan olacak gibi görünüyor. Ak partide mecliste tek başına temsil sağlayacak çoğunluğu şu anki duruma göre elde edebiliyor.
Amaç ak partinin mecliste yüksek millet vekili ile temsil edilmesi. Buda her partinin isteğidir.
Buradan size ekmek çıkmaz gençler. :)