17 mayıs 2019 fenerbahçe beko anadolu efes maçı

olacak o kadar
turkish airlines euroleague 2018 2019 sezonu final four ilk maçında anadolu efes'in 92-73'lük skorla tabiri caizse fenerbahçe beko'yu süpürerek finale yükseldiği karşılaşma.
Hiçbir tartışmaya meydan vermeden finale çıkan şanlı efes'imizde shane larkin 30 sayı, 7 asist, 7 ribaund ve 43 verimlilik puanıyla euroleague final-four tarihinin en akılda kalan oyunlarından birini çıkararak ayrı bir boyutta oynadı. Fenerbahçe beko'ya ise tesekkür etmek tabiki de boynumuzun borcu.
Ve artık pazar günü cska yahut real madrid... artık hangisi olursa yenip bu rüyayı tamamlamak hiç ama hiç uzak değil. Larkin, micic ve dunston gününde olursa neden olmasın?
keskin nisanci
öncelikle maçı iyi oynayıp kazanan anadolu efes'i tebrik ederim, şampiyon gibi oynadılar. takımım fenerbahçe beko'ya da kocaman bir tebrik, hem üst üste beşinci kez final four'da oynama başarısı gösterdiler hem de Euroleague normal sezonu ilk sırada tamamladılar.

anadolu efes'e final maçında başarılar diliyorum, umuyorum kupanın bir kez daha ülkemize gelmesini sağlarlar.
miyesmikcih
efes'e sempatim, fenerbahçe efes maçlarında amigo yaşar'ın incirli'deki kahvehanesine dağıtılmak üzere kasalarca bira bırakmasından gelir. o zaman faşist serseri güruh daha ortaya çıkmamış, bursa bursalıların olduğu zamanlar yani. o zamanlardan gelir bizde efes pilsen sempatisi.
bence şampiyon olabilir. koç holdingi saf dışı bıraktığına göre gerisi teferruat.