18 aralık 2017 ekşi sözlük rezaleti

fiorabella
madem uçuracaktı ya da bu anket olayına hoş bakmıyordu ne için bu kadar zaman bekledi? işte bunlar hep çakallık. adam reklamını yaptı. işini gödü. projeyi kaldırdı attı. destek veren her yazarı tek tek uçurdu. ne kadar avam ve cahilce bir davranış.
bu bağlamda tarlabaşı ortamına dönen abuk mecrada yapılması gereken tek şey yazarların bir hesap uğruna kanzuk'a yağcılık yapmamalarıdır. sorsalar hepsi sevgi pıtırcığı, hayvansever, kötülük karşısında iyiliği savunan, baskıya karşı duran yazar profili çiziyorlar yersek tabi.
bize dokunmayan yılan bin yaşasın minvalinde olanlar unutmayın ki o yılan sokacak kimseyi bulamayınca sizi sokar. hadi iyi zehirlenmeler.
keskin nisanci
başka bir ekşi sözlük rezaleti başlığına şunları yazmıştım. ekşi'de rezalet bitmez, ben bu yazıyı kopyalar dururum.

rezalet gibi rezalet.

ben şeye takılıyorum ya her sene böyle en az üç beş defa ekşi sözlük'te rezalet türü şeyler oluyor. çoğunda yazarlar haklı ona lafım yok ama ya sonuç? yine herkes ekşi'de yazmak için kendini paralıyor, ekşi sözlük yazarıyım diye çaka satıyor. değişen bir şey olmayacaksa ona buna rezalet demenin mantığı yok. hakkını arayan yine arasın ama böyle rezalet diyip yine ekşi peşinde koşmak bana saçma geliyor.