adnan oktar

yeni nesil
kimin projesi ve oyunu olduğu belli olmayan bir hasta. yaptıklarının dinle alakası olmadığı gibi dinini yaşayan insanlara karşı saygısızlıktır.
sipraleks
bir dini lider veya tarikat önderinden daha çok illüzyonist kıvamındadır. çevresindeki kadınların güzel ve seksi olmalarının yanı sıra hepsinin makyajları, bakışları ve konuşmaları aynıdır. fizyolojik bir deneyin aracısı olabilir.
codeboss
Aşağıdaki belgeye göre bugün doğum günüymüş, akşama iyi bir sex partisi bekliyor kendisini, kedicikleri kanırta kanırta sevecektir inşallah maşallah, beline kuvvet inşallah maşallah hojam.


zenginsozluk.com/foto

Adli sicili de temizmiş hojanın maaşallah.
miyesmikcih
"adnan hoca terör örgütüne baskın" diye başlık açmak istedim, moderasyon kabul etmedi. anlaşılan tekrar çaylağa döndürdü veya hala uykudan uyanamadı yönetici kadro. yoksa sabahın ilk önemli haberi atlanır mı?
uyumuşlardır, uyumuş.
bu sabah oturduğu yerden en güzel ankaranın bağları türküsyle oynayabilen yegane insan, kitaplarındaki adı harun yahya baskına uğramış, hem de kedicikleri ile birlikte. inşallah ve maşallah tülay kumaşçı önceden haber alıp sıvışmıştır. silikonları söner karanlık dehlizlerde.
bu güne kadar akp iktidarına fedailik yapan, fosil sergileri açan, evrim teorisini çürütmek için kıçını yırtan ve bu yolda gayet başarılı olan kediciklerin sevgili adnan hoca'nın ipi neden çekildi acep?
diyanet işleri başkanının kerhanelerden maaş aldığı açıklaması mı?
ben olsam adnan hocayla uğraşmayı en sona bırakırdım. türk milletinin kanını çekip oktar babuna ile amerikalarda laboratuvarlara taşıyan adamdan ben tırsarım.
kimbilir ne videolar servis edilecek ortalığa. adamın elinde güçlü sayılacak medya var.
maşallah hocam inşallah.
hunyadi
En son ( 8-9 ay önce ) aydınlık, vatan partisi cephesi bu adamla ilgili detaylı haberler yapmıştı, kaçırılma olaylarını gündeme taşımıştı. Erdoğan'ın önünde adnan hoca dosyası da var demişti. Sahiden de varmış.

Tanım: sabah saatlerinde gözaltına alınan kedicik lideri.

ekleme:

mal varlığına el konulmuştur.

https://www.aydinlik.com.tr/adnan-oktar-ve-yuzlerce-muridine-siyasi-ve-askeri-casusluk-gozaltisi-turkiye-temmuz-2018-13
siz hepiniz ben tek
Değişik işleri olduğu alenen belli olan sayın hocam.
(bkz:maşallah)
Bu adamı çözebilmek için bir çok köşe yazısı okudum, bir çok video izledim. hatta bütün kediciklerini sosyal medyadan yakın takibe aldım. Bu yüzden eski kız arkadaşımdan bir çok kez fırça yedim. :) hayat hikayelerini okudum. Uzun zamandır da takipteyim.
Kedicikler hakkındaki gözlemlerim şöyle;
Bu kadınların, bu adamın yanında ne işi var diye düşünüyorsunuz. aklınıza ilk gelen şeyin para olduğuna eminim.
Bu kızların hayatlarını incelediğinizde, hiç birinin paraya ihtiyacının olmadığını, ailelerinden kalacak olan mirasın, sülalelerine ömür boyu yeteceğini görürsünüz.
Çoğu, ailelerinin islam dinine mensup olmadığını, sabetayizm inancına mensup olduklarını, ve kendilerinin islam'ı tercih ettiklerini, ailelerinin müslüman olmadıkları için, onların ibadetlerini kısıtladıklarını, ailelerinin yanında dinlerini özgürce yaşayamadıklarını söylüyorlar. Hata inanmayacaksınız çoğu kadın ailesine karşı dava açmış durumda.
Adnan Oktar'ın yanında zorla tutulmadıklarını, kendi istekleri ile yanında bulunduklarını söylüyor ve adnan hocayı canhıraş bir şekilde savunuyorlar.
Şöyle de düşünebilirsiniz bu kızlar cahil, Adnan Oktar bu kızları kandırdı.
Araştırın görün. en dandik kedicik ingiltere'de, Amerika'nın bilmem neresinde master yapmış, en az 3 dil bilen, yabancı dergilerde makale yazan, Bilimsel yönden çoğu dandik profesörü tarihe gömebilecek, dini bilgileri ile bir çok ilahiyatçı profesörü yerle bir edebilecek tipler. Hatta Adnan Oktar'ın harun yahya mahlası ile yaptığını düşündüğünüz bilimsel belgeselleri bu kızlar yapmakta ve kitaplarınıda bunlar yazmakta. Yazdıklarıma bakılırsa adnan hoca değilde, bu kızlar adnan hocayı kandırmış gibi duruyor. :)
Peki neden bu kızlar adnan hoca'nın yanında? Buna yazının sonunda değineceğim.
Gelelim "sevgilim, canım hocam, bir tanem, kalbimin tek sahibi" Adnan hocam'a :)
Adnan Oktar, sadece buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen yüzü'de çözdüm ama burada isim yazmayacağım. İsteyenlere özelden yazabilirim. :)
Adnan hoca'nın gençlik dönemindeki söylemleri dini açıdan herhangi bir problem teşkil etmiyor. ta ki akıl hastanesine girene kadar. Bu olaydan sonra söylemlerini değişmeye başlıyor.

zenginsozluk.com/foto
Kendisi akıl hastanesinde işkence gördüğünü idda ediyor ki bu iddaların doğruluk payı olduğunu düşünüyorum.
Adnan hocam hakkında daha çok şey yazabilirim ama şu an sonuçlanmamış bir göz altı var. Zaten yavaş yavaş her şey ortaya çıkmaya başlayacak.
Buradan televizyonda açık saçık geziyollaaa neden hala bunları içeri almıyollaaa ahlakımızı bozuyollaaa diyen kardeşlerime de iki çift lafım olacak.
Türkiye'de hangi kanalı açarsanız açık dekolte, mini etekli hatunlar görmüyor musunuz? Onlar sizi neden rahatsız etmiyor?
Ama bunlar allah diyor kitap diyor peygamberden bahsediyorlar. Tamam kabul ediyorum, algının kralını yapıyorlar, günah işliyor olabilirler ama suç işlemiyorlar.
Programlarının, dini bir program değil, eğlence programı olduğunu, kendilerinin de müslüman oldukları için, her müslüman gibi allah, maşallah, inşallah kelimelerini kullandıklarını söylüyorlar.
Bu kafayla bir yere varamayız gençler.
Gelelim bu hiç de cahil olmayan kızların adnan hoca'nın yanında ne aradıklarına.
Cumhuriyet Dönemi'ndeki eğitimin özellikle de din eğitimi ve öğretiminin tarihi gelişimine eleştirel olarak baktığımda, eğitim alanında yapılan reformların toplumun beklentilerini karşılamadığını görüyoruz. "aynı dönemde tekke, zaviye ve medreseler kapatılarak 3 Mart 1924 yılında "Tevhid-i Tedrisat Kanunu" çıkarılmış ve Türkiye dahilinde bütün ilmiye ve tedrisiye müesseseleri veya yeni deyimiyle Türkiye'deki bütün eğitim ve öğretim kurumları Maarif Vekaleti'ne, yani Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlanmıştır."
Çok uzatmayalım günümüzde milli eğitim bakanlığının verdiği din eğitimi yetersizdir.
Ülkemizde sığ düşüncelere sahip bir çok insan dini eğitim söz konusu olduğunda ağızlarından salyalar akıta akıta sağa sola hakaretler savurmaktadırlar.
İslam onlara karşı bir düşman gibi görülmektedir.

İşte yukarıda anlattığımız uygulamalar, ülkemizde dini eğitimin sahtekarların eline geçmesine, hiç dini eğitim almamış, altın değerindeki insanlara din eğitimi adı altında öğretilenlerin aslında islam olmadığına ve altın değerindeki insanları örgütlerin kucağına atıp onları ailelerinden ayırarak istedikleri gibi kullananlara şahit oluyoruz.
Bu insanlar eminim ki, sorguda bile onlara dini eğitimi veren hocalarını hala savunuyor. Çünkü onların inandıkları doğru, bizim bahsettiğimiz ve islam'ın bahsettiği doğrudan çok farklı. Onların inandıkları din, onlara öğretilen din.
Evet, dedim ya buz dağının görünen yüzü diye.
Bu tür oluşumlar bir ahtapot gibidir.
Kafası fetö ayakları siz tahmin edin.
Kafa koptu artık ayaklar hareket edemiyor.
Buna benzer bir çok operasyon göreceğiz.
miyesmikcih
harun yahya (adnan oktar) gözaltına alınıp çaptan düştükten sonra gelen vuruyor, giden vuruyor, tabi hükumetin izniyle. tek şartları var, adnan hoca ile fetullah gülen'i ilişkilendireceksin. varsa yoksa fetö terör örgütü.
aslında bizi yönetenlerin görüş tanış olduğu kadar fetullah gülen ile adnan hocanın hasbihali yoktur.
bu sapık suç örgütünü imha ederken vurulacak hasar verilecek islami inanca sahip insanların gözünde fetullah gülen'e zarar vermeyi ilke edinmişler.
neyse benim anlaymak istediğim konu bu değil. asıl konu ellerinde pankartlarla adnan hocaya hakaretler yağdırıp, suçlamalar yapıyorlar.
dikkat edin bu hırbolar sözde mağdurmuş. "7-14 yaşlarındaki kuz çocuklarını düşürüyorlar yazıyor pankartlarda.
ulan köpoğlusu, sizin göreviniz bu kızları düşürmek değil miydi?
şimdi göt korkusu sardı, biz de şikayetçiyiz diyor itoğlu itler. güvenlik güçleri dışarda pankart açanları da toplamalı. küçük kızları düşürüyormuş adnan hoca. ulan zevzekler siz düşürüyorsunuz o zavallı çocukları.
ben bir de sayın büyüklerimizin adnan oktar'ın elinde bulunan kedicik maceralı cd'leri merak ediyorum.
ey bütün okullara milli eğitim bakanlığının referans verdiği harun yahya efendi, suç ortaklarını lütfen açıkla diyeceğim ama adamın 6 hastaneden gata dahil tırlak raporu var. kimse bir şey yapamaz diyemiyorum, kasalardaki belgelerin yok edildiğine emin olduklarında adnan hocanın da içerde ipini çekeceklerdir.
bekleyelim görelim.
keskin nisanci
benim bu adam ile ilgili anlamadığım nokta neden operasyon yapmak için bu kadar beklediler? bu adam bir anda ortaya çıkmadı ki yıllardır herkesin gözünün önünde yapıyor her şeyi. üstelik anlatılanlar çok çirkin böyle bir kişiye bu zamana kadar bir şey yapılmaması tuhaf. akp'lilerin kullandığı bir tabir var manidar zamanlama hakikaten de operasyonun zamanlaması mandar. aklıma cem uzan operasyonu geliyor. acaba sıradaki hedef kim, toplumda süleymancılar olarak bilinen cemaata operasyon yapılacağı konuşuluyor, bu saatten sonra her şeyi beklemek lazım.
turuncu gemi
bugünkü duruşmasında şöyle bir yanıt vermiş şahıstır;

''o zamanlar herkes fetö'yü övüyordu. ben de karşısında görünmek istemedim''

yukarıda okuduklarınız sağ ahlak tutarlığının tanımıdır kanımca. yani tutarsız dip ahlaksızlığın ta kendisidir.

o zamanlar solun her kutbundan insanın ciğerini söküyordu fetö. ve bazı zamanlarda bu şiddeti mecazi olarak da yapmıyordu.
mesela ben o yıllarda üniversiteye gidiyordum. cemaat yurdunda kalan arkadaşlar her türlü konforun dibindeyken benim aklımın ucundan bile geçmedi öyle ahlaksız bir ayrıcalıktan faydalanmak. okul bitince hiç bir cemaat torpili aramadım devlete kapağı atmak için.

okullarını birincilikle bitirip fetö'yle ilgileri olmadıkları için atanamayan ve intihar eden yüzlerce insan var kim verecek bunun hesabını? devlete liyakatıyla yerleşip sırf solcu diye veya ailesinde solcu var diye fetöcü damgasıyla atılan on binler var.

bunların hesabını vermesi gereken sağdır. ama halkımız ekseri olarak hala yığınlar halinde sağa oy vermekte. değişir bu düzen elbette.