adnan selçuk mızraklı

turuncu gemi
ülkemizin yetiştirdiği en iyi genel cerrahlardan biridir. aynı zamanda rekor oyla seçilen diyarbakır belediye başkanıdır. gerçi hiç bir hukuki delil yokken adamı terorist diye başkanlıktan attılar. yaa adam hala serbest ama. bir de neşter kullanmayı biliyor terör tehlikesi hiç olmadığı kadar büyük.

fakat olsun o kadar güzel gülüyor ki iki gözümün çiçeği. o kadar beyefendi bir insan ki. alacaksa canımı selçuk hocam alsın.

kardeşler bu arada bu girimde suçu ve suçluyu öven bir yan bulursanız canınız sağolsun. adam hiç bir mahkeme önünde suçlu falan değil hatırlatmak isterim.
turuncu gemi
gözlerim bu kadar değerli bir doktorun ve kalbi kalpten öte barış olan bir insanın tutuklandığını da gördü. sırf bu yüzden bile bu çağı hiç affetmeyeceğim. bu lanetli çağın içinden geçerken selçuk hocanın tutuklanmasına şerh koyduğum bilinsin. bilinsin ki tekrar akdeniz ikliminden esen özgür günler geldiğinde, gülmeye yüzümüz olsun.
turuncu gemi
diyarbakır'ın seçilmiş belediye başkanıdır. göklerden gelen emirle geçen günlerde tutuklanmıştır. selçuk hoca bugün yakınları aracılığıyla twitter hesabından şu açıklamayı paylaşmış.

''dört duvar arasında da olsak direnişimiz devam edecek.
haklıyız, mutlaka kazanacağız.

bünyan cezaevi t 2 a4 koğuşu kayseri.''