adolf hitler ve yahudi soykırımı gerçeği

olacak o kadar
aslında hiçbir şeyin tarih kitaplarında anlatıldığı gibi olmadığını gösteren gerçeklerdir. peşinen söyleyeyim, öyle nazi hayranı ergenlerden falan değilim sadece biraz okurum.

adolf hitler'in yahudi soykırımına girişmesinin sebebi olarak farklı tezler ortaya atılmıştır.kimi tarihçilere göre bunun sebebi yahudilerin rusya'daki bolşevik devrime ilk elden finansal destekte bulunmaları.ikinci sebep ise,çok sağlıklı bir bilgi olmasa da hitler'in annesinin ölmesini yahudi bir doktora bağlaması ve üçüncü tez olarak ise,1.cihan harbinde alman savaş sanayisinin hemen hemen hepsini elinde bulunduran yahudilerin,bu savaş sırasında sürekli fabrikalarda işi yavaşlatıp üretimi düşürmesi ve arkası gelmeyen grevler olarak görülmektedir.

ve işte burda 4. ve herşeyi açıklayacak sebep devreye giriyor.o da bu işin bilinen ancak anlatılmayan kısmı.bu teoriye göre ise;hitler'in yapmış olduğu bu katliam tamamiyle danışıklı bir dövüştür.iddiaya göre hitler 2.dünya savaşı boyunca yahudi lobilerinden çok büyük destek almıştır.
''bu desteklerin organizasyon kısmında ise dünya siyonist örgütü ( wzo ) vardı. bunun kanıtı da 2. dünya savaşı boyunca almanların kullandığı topların üretimini bir yahudi şirketi olan skf yapmıştır. jacob wallenberg şirketin sahibidir. standard oil de nazilere ait askeri araçların petrol ihtiyacını karşılamıştır. üstelik toplama kamplarında kullanılan gazların üretimi bile yahudi kimya firması olan farben şirketidir.
savaş öncesinde üretilen 500 ton civarındaki kurşun almanlara ulaştırılır ve bu kurşunların ödemesini gerçekleştiren brown bros harriman' dır. o da bir yahudi' dir. bu ödeme, harriman teminatı olarak gerçekleştirilmiş ve teminat tarihi de 21 eylül 1938 olarak kayıtlara düşülmüştür. ancak savaşa bir adım kala alman borçlarının vadesi geliyordu ve bu durum büyük bir sıkıntıya sebep olacaktı. 1933′ te, foster dulles ( cfr üyesi, sonraki dönemde abd dışişleri bakanı ) ve allen dulles ( cfr üyesi, sonraki dönemde cia şefliği yaptı ) ile hitler görüşme yaptılar ve bu borçların vadeleri uzatıldı. ayrıca yahudi ailelerinde samuel ailesi de hitler' e 30 milyon pound mali destek sağlıyordu. royal dutch shell adlı petrol firması bu aileye aitti.hatta en yakın arkadaşlarından herman rauschning' in yazdığı kitapta bunlara değinilmiştir.''
(bkz: wilhelmstrasse gizli belgeleri)
burada ki gaye ise avrupa'da refah içinde yaşayan yahudilerin sürekli ''vaadedilmiş topraklara''gitmeyi reddetmesidir.hitler almanya'sında sırf bu göç işlemini gerçekleştirmek için ''yahudi göç büroları''kurulmuştur.filistin'e yerleşmeyi kabul etmeyen yahudiler öldürülürken kabul edenler ise,alman subayları tarafından güvenli bir şekilde şuan ki israil ve filistin topraklarına yerleştirilmiştir.
1945'te biten savaştan 3 yıl sonra yahudiler; nüfus olarak filistin ve israil topraklarında hatırı sayılır bir nüfus edinmişlerdir.böylelikle israil devleti bu topraklarda hak iddia edip devletleşmiştir.
bu başlıktaki tüm entryleri gör