ahmet maranki

fiorabella
lokman hekimliğe soyunmuş kişidir. tıp doktoru değildir lakin alternatif tıp alanında bitkilerle şifa dağıtmaya soyunmuştur. Bitkiler ilaçların hammaddesidir ama yetiştikleri toprak, toplanma zamanları, tohumu, sapı, kökü, yaprağı, çiçeği ve dozu çok önemlidir. ehil olmayanların reçetelerinde ölümcül olur.
bu tip reçetelere itibar edilmemesi gerekir. kendisi aynı zamanda tehlikeli söylemler yapmaktadır. "belgrad ormanında ağacın dibinde sakladığı talim şeyini (kendi cümlesidir) çıkaracakmış.
mantarlarla uğraşırken iyice halüsülasyon görmeye başlamış. su saçma konuşmayı başka kafayla yapamaz.

sos
çok gaza gelmiş bir aktroll. resmen iç savaş tellallığı yapıyor. umarım ceza alır. dışarıdan bakan efendi insan sanır. meğer aktrollerin bayrak taşıyanıymış da haberimiz yokmuş. akit tv denen rezalet kanalın konuğundan da ancak bu beklenirdi.
sos
geri vitese takmıştır. ehliyeti bakkaldan almış galiba aslında geri vitese de takamamış. çünkü yaptığı açıklama bu. "belgrad ormanı'na gömdüğümüz şey öfkemizdi" demiş.

zaten o cümlesinin hiçbir şekilde geri vitesi de olamaz. çünkü yanlış anlaşılacak düzeyde olmayan açıkça bir cümle söyledi. akit tv sunucusu bile "yok artık o kadar da değil" falan demişti. geri dönüşümü olmayan bir yola girdi kendisi. alenen iç savaş tellallığı yaptı.

daha bir hafta geçmeden geri vites yaptı ya la. gerçekten de bir numaralı aktroll'ün tekiymiş.

https://odatv.com/belgrad-ormanina-gomdugumuz-sey-ofkemizdi-29051801.html