aleyna tilki

sos
küçük yaşta verilen büyük kararlar veya bireyi bu kararlara iten dış sebepler, bireyi çok zor durumlara sokabilir. mesela ünlü olmak gibi. aleyna tilki daha kötüsünü yaşıyor. hem küçük yaşta ünlü olmuş hem de büyük ajansların kuklası olmuş birisi.

tanındığı ilk şarkının klibi ne kadar normal değil mi? gayet, sıradan, alışılmış bir klip. peki tanındıktan sonraki daha doğrusu maalesef birilerince ele geçirildikten sonraki kliplerine bakalım... epey enteresan klipler. o giydiği elbiseleri kendi mi tercih ediyor sanıyorsunuz. tabii ki de hayır. giyeceği giysiden, yapacağı dansa kadar buna "büyükler" karar veriyor.

bir insan özgür bir şekilde sanatını icra edemedikten sonra ünlülüğü, kendisine de hayranlarına da sadece zarar verir. aleyna sadece bir kukla. birileri şarkı için sözleri yazar, birileri şarkının bestesini yapar, birileri giysileri seçer, birileri klipte yapılacak hareketlere karar verir. aleyna'yı arayıp "her şey hazır gel klibi çekelim" derler. aleyna gelir ve ne derlerse onu yapar.

bir magazin programına veya bir youtube kanalına konuk falan olursa, belki orada sorulan sorulara vereceği yanıtlara karışmayabilirler...

piyasada aleyna gibi çok "ünlü" var. aleyna'yı diğerlerinden ayıran şu; öncelikle yetişkin değildi, yaşı küçükken ve en acemi olmasına rağmen piyasaya tepeden girdi.
bu başlıktaki tüm entryleri gör