arabası olanların garip davranışları

bonnie
arabası olan insanların bize göre garip gelen davranışlarıdır.

misafirliğe gittik mesela. oradan ayrılırken illa kornayı çalar. ehuhee. ayrılırken söylediklerini bir de kornayla söyler.
azrailin regl donemi
insanı duygudan duyguya taşır.

206 olan bir arkadaş var. 2 hafta önce letgo da biriyle anlaşmıştım ve bununla yola koyulmuştuk. yeni etlik caddesinin yanındaki caddedeydik.(ismini bilmiyorum) gerizekalının biri sağ tarafta ters halde yola çıkmaya çalışıyor. az kaldı bize kafadan girecekti. arkadaşım kornanın vurdu gözüne. adam da indi konuşup duruyor. neymiş efendim dörtlüleri yakmış. ulan o halde sana çarpsak polis karşısında haklı çıkarız. delirrrdim o an lan.

yine 3 gün önce demetteyiz. 12. caddeye doğru yol alıyoruz. bilenler bilir tek yöndür o kısım ve iğrençtir. yanımızdaki araba önümüze kırdı aniden. az kaldı çarpıyorduk. derken tek şerit yolda çift şerit park edilmiş araçlara rağmen hızlı sürmeye başladı bu şahıs. en sonunda ileride durdu ve bizim arkadaş da yanına yanaştı. şoförün kadın olmasını umursamadan bizim arkadaş;

+seni de kullanacağın arabayı da sdfghtgfkdsöalçdfvvö<çaxsc
dedi.
kadın ise;
- ben de senin vigivigivigigföedsxzcv

bir şeyler dediler ama ben anlamadım.
icgqhs
Eskiden park ettikten sonra tekerin altına taş falan koyarlardı.
Hatta bir komşumuz ayakkabı ile binmezdi aracına çıkarır poşete koyar, arabasında bulunan özel terlikle sürerdi.
Bunlar hayli garip bence fakat o yıllar, 95li yıllar.
Şimdilerde ise, kumanda ile aracı kitleyip ardından 4 kapıyı ve bagaj kapağının kilitli mi değil mi olduğunu kontrol edeni gördüm.
Ya da iki aynayı kapatanı. Hadi birinin yanından araç geçiyor diğer taraf kaldırım be. Yaya insan aynana mı çarpacak be adam!