artık uyanın

azrailin regl donemi
ciddi anlamda muhalefet olan ve dün sandıkta azınlık olduğunu bile bile tepkisini gösteren insanlara söylenen.


dünkü muhabbetlerden sonra aynen şunu dedim meydanda.. bir keke tav olduk ha? vay amk!


uyanın arkadaşlar. uyanın. söylenmiş ama yine söylüyorum. bu halk kralcı! dün muharrem ince kazansaydı yine tüm halk sokağa çıkardı, eminim buna. hani siz chp, iyi parti gibi muhalefetler olduğunu sanıyorsunuz ya. fena halde yanılıyorsunuz. dün eve geldim ve geri dışarı çıktım. 1 saat boyunca dışarıda kalabalıklar arasından bağıra bağıra küfür ederek geçtim. sevinçlerinde fanatik olsalardı linç edilirdim ama değillerdi. çünkü gördüklerim beni şok etti. chpliler vardı lan bildiğin meydanlarda. ve hepsi de akp bayrağı taşıyordu. yani elemana bakıyorsun, her halinden belli. ama akp bayrağı taşıyor ve slogan atıyor!

en saçma olanı da tanıdığım ve muhalefet bildiğim kim varsa hepsi dün kralcılık oynuyordu.


arkadaşlar kandırıldınız.. sizinle beraber muhalefet oynayan kim varsa dün sandıkta kazanma olasılığı yüksek olana bastı kaşeyi. bu halktan bir yol olmaz. adam olmadı olmayacak.. 5 yıl önce chpli takılan birçok tanıdık şimdilerde türbanlı. doğru yolu bulmadılar.. aksine kralcı oldular.


bu işin de ne denli ciddiye alınmadığını görüyoruz.. chpliyim diyen bile sandıkta nasılsa kazanamayacak deyip akpye basıyor, sonra yine chpliyim diye eve gidiyor. akşam sonuçlar açıklanınca rengi aniden akpye evriliyor ve meydanlara akp bayraklarıyla çıkıyor.

kendi iyiliğiniz için söylüyorum.. sizin gibi düşünen muhalifler olduğunu yanılgısına düşüp de kendinizi kandırmayın. tek başınasınız. gidin bireysel hayatınıza, bireysel çıkarlarınıza yoğunlaşın, kendi çıkarlarınız adına tek başınıza yaşayın. bu halkla güzel günleri görmesi adına tek adım bile atmayın, değmez. bu ülkede asla toplu biçimde bir olaya dahil olmayı düşünmeyin. kandırılırsınız ve yalnız kalırsınız.
siz hepiniz ben tek
Bazen uyanması mümkün olmayan kitlelere söylenen söz.
Araf süresi 179. Ayette allah söyle der.
"Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir."