at yarışı

shaman
hipodrom adlı atlar için özelleştirilmiş alanlarda yapılır. çim, kum ve sentetik olmak üzere üç tip zemin üstünde koşar atlar. ülkemizde arap atlarının ve ingiliz atlarının yarışları yapılır. tabii bu iki at ırkı aynı yarışta koşmaz.

bazı yarışlar gerçekten çok özeldir ve asla unutulmaz. hatta ülkelerin çok prestijli at yarışları vardır. ulu önderimiz mustafa kemal atatürk adına her yıl haziran ayında düzenlenen gazi koşusu türk atçılığının zirve noktası, en prestijli yarışıdır.

şuraya eğlenceli bir yarışı bırakıp ben kaçayım. son düzlükte en son sıradaki ata dikkat!!!

http://www.vidivodo.com/video/japonya-at-yarisi-sprint/349970

icgqhs
Son derece tehlikeli bir spor dalıdır. Gözünü kör eder insanın.
Evini, arsasını yatıran kaybeden ve hala gelecek o at diyeni çok görülmüştür.
diko
bildiğin illet. bakmayın at yarışları modern bir toplum için ihtiyaçtır dendiğine. bildiğin kumar. hemi de ocak sondureninden. ben uzunca bir süre at yarışı oynamış, yüze yakın irili ufakli ikramiye kazanmış biri olarak uzak durmanızi tavsiye ederim. daha gecenlerde 10 liralik kuponla 3000 lira kazandim ama boş işler bunlar. tamamen vakit kaybı. altılı yaparsin ilk ayakta yatar beşli ganyana sararsin o biter dörtlüsü üçlüsü ikilisi plasesi derken cebinde yol paran bile kalmaz yürüyerek evine dönersin. lafin kısası, uzak durun. asla bulasmayin.