avengers infinity war

ruzgara karsi iseyen adam
Yeni fragmanı yayınlanan süper kahraman filmi.


Civil war'ı bir steve rogers filmi olarak değerlendirirsek, infinity war için avengers 3 dememiz yanlış olmaz herhalde. Filmin vizyon tarihinin yaklaşması ile birlikte geek dünyası iyice heyecanlanmaya başladı.

Marvel sinematik evrenindeki birçok filmde bahsi geçen sonsuzluk taşlarının tam olarak ne olduğunu anlama ve Thanos ile karşılaşma vakti geldi.
Marvel fanları heyecandan yerlerinde duramıyorlar ancak infinity war'ın iyi bir film olacağı konusunda ciddi şüphelerim var.

Marvel sinematik evreni neredeyse on yıldır bir çok filmi beyazperdeye kazandırdı ve bunlardan genelde pek tatmin olmasam da bazı filmleri gerçekten başarılıydı. Ancak infinty war'da işleri hiç kolay değil. Çünkü on yıldır piyasaya sürdüğü tüm karakterleri tek bir filmde gösterecekler ve hangisine ne kadar süre verip, asıl hikayeyi nasıl anlatabilecekler bilemiyorum. Üstelik marvel dünyasının en büyük kötü karakterlerinden biri olan Thanos filmde yer alacak ve muhakkak onun hikayesine de yer vermek zorundalar.

aksiyon dozu bol, gürültülü, renkli ve özünde karakter çöplüğüne dönüşecek bir film bekliyorum. Evet, tam olarak karakter çöplüğü! Umarım yanılırım.
bu başlıktaki tüm entryleri gör