azrailin regl donemi

kaotik eylem
kadınların canavara dönüştüğü bu dönemde azraili düşünmek istemiyorum. şahsen azrailin canımı alırken pms döneminde olmasını istemem iyice psikopata bağlar asdsasds
tanım:yaratıcı niki olan yeni yazar arkadaşımız hoş gelmiş.
hamlet
Sanırım Bu aralar biraz Duygu yüklü bir yazar. Fakat duygularını kontrol etmesini biliyor gibi. Hayatta başka bir şeye ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Doğum gününü kutluyorum ve Nice mutlu yaşlar diliyorum.
hamlet
Sağlam bir darbe yemiş, daha sağlam bir şekilde ayağa kalkması an meselesi olan yazar.

Hayat bizim sandığımız gibi değil. Ne şirin'in peşinde divane olan ferhat'ın, ne de aslı için dağları delen kerem'in sandığı gibi hayat. Ben doğrusunu biliyorum demiyorum. Fakat doğrusu bu değil onu biliyorum.

Sen divane olursun, şair olursun, dağları delersin. Bunu yapacak gücü, iradeyi, amacı ve duyguları bulabilir hatta yaratabilirsin kendi benliğinde. Erkeksin çünkü ve bunlar senin için çocuk oyuncağı da olabilir. Çekmek zorunda hissettiğin acılarından kurtulmak, ya da vuslat hayalinin sıcaklığı için bile düşersin yollara... Okyanuslar dar gelir, çöllere düşersin, susuz kalır, açlıktan kıvranırsın, tasavvur sınırlarının ötesinde binbir zorluğa göğüs gerer, galip de gelirsin evelallah. Fakat yaşananların her birinin gerçeklikten çok uzak bir hayal uğuruna olduğunu görmek için kavuşman, kavuşman için o zorlukları bertaraf etmen gerek. Bu döngüden kafanı kaldırabilmek için yaralarını dağlamayı, duygularına kırbaç vurmayı, kendi kanını içerek hayatta kalmayı öğrenmen gerek.
hubel
ilginç bir nicke sahip olduğunu düşündüğüm zengin sözlük yazarı.

Azrail islam inancında can alıcı melek olarak geçiyor bildiğiniz üzere. Yani diyebiliriz ki; Azrail ölümü çağrıştırıyor.Ölümü simgeliyor.

Regl ise yanlış bilmiyorsam kadınlardaki doğurganlıkla da ilgili bir kavram. Doğurganlık ise dünyaya gelmeyi, yaşamı çağrıştırıyor.

Bu bakımdan yazarın, ölüm ve yaşamı muzip bir nickle bir araya getirmesi takdirimi kazandı.
bonnie
her sözlüğün arasa da bulamayacağı yazar. neden? çünkü zengin sözlük' te.

kıymetlimisss. delileri her zaman sevmişimdir. koruyalım, kollayalım.
kaptonur
Adamlıktan dem vurup benimki şu kadar diye ölçü verirken relg döneminde olduğunu unutmuş yazarımsı. 5 metrenin her metresi mi kanıyor adam! Haa bu arada benim adamlığımı sorguluyorsan gösteririm başı hariç ama!
kaptonur
Kendisi komik olan yazardır. Ürolog falan demiş ama gerek yok şekerim. Bu yazıyı sana samsun'dan yazıyorum ama 3 gün önce Ukraynadaydım. Ukraynada bir üroloğun bana 1 senede öğreteceği şeyleri ben mal sahiplerinden öğrendim yeteri kadar. Anatomi dersen sabah 7 de tostunu ye beni bekle!
kaptonur
Anatomiye değil de matematiğe ihtiyacı olduğunu söyleyen yazar. Bende her yok var. Örneğin aynı anda hem anatomi hem de matematik öğretebilirim kendisine example; kamasutranın bütün hareketleri sgxhgshshsh saymak sınırsız aslan gel sen yamacıma abin hepsini öğretecek sana shxjxbjsjs.
bonnie
en sevdiğim yazarlardan. iyi ki var. delidir doludur ama adamın dibidir. eğer zengin sözlükte olmasaydı ciddi anlamda kendimi öksüz hissederdim.
keskin nisanci
düşüncelerine katılmıyorum ama saygı duyuyorum. benim anlatmak istediğim şu; olayın öznesinden bağımsız olarak kişinin kendisinin hayata bakışı. yani öznenin feminen, ahmet, ayşe vs. olması bir şeyi değiştirmez, insan adil ve eşitlikçi olmalı. kişinin kendisi hayata ve insanlara karşı adil olmazsa kimseden adalet ve eşitlik beklememeli. barışın ve huzurun olduğu bir dünyada yaşamayı hepimiz istiyoruz ve bunu istemek en büyük hakkımız ama her ne olursa olsun adil olmayı bırakmamalıyız. önyargılarımız ya da insani ilişkilerimiz olaylara bakışımızı ve değerlendirmelerimizi etkilerse doğru çözümlere ulaşamayız.
sos
interaktif sözlükler aleminde farklı farklı birçok yazar tarafından girilen birçok yaran entry gördüm bugüne kadar. fakat düzenli olarak yaran entry giren nadir yazar gördüm. azrail bunlardan biridir.
rübab-ı şikeste
tam nickaltına gelip ben güzin abla değilim tmm mı .s.s yazacaktım ki kendisinin benden taaam 3 ay küçük olduğunu öğrendiğim yazar. hemen mod reis demeyi bırakıp mod abla diyosun ufaklık. anlaşıldı mı?
0 /