azrailin regl donemi

kaotik eylem
kadınların canavara dönüştüğü bu dönemde azraili düşünmek istemiyorum. şahsen azrailin canımı alırken pms döneminde olmasını istemem iyice psikopata bağlar asdsasds
tanım:yaratıcı niki olan yeni yazar arkadaşımız hoş gelmiş.
hamlet
Sanırım Bu aralar biraz Duygu yüklü bir yazar. Fakat duygularını kontrol etmesini biliyor gibi. Hayatta başka bir şeye ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Doğum gününü kutluyorum ve Nice mutlu yaşlar diliyorum.
hamlet
Sağlam bir darbe yemiş, daha sağlam bir şekilde ayağa kalkması an meselesi olan yazar.

Hayat bizim sandığımız gibi değil. Ne şirin'in peşinde divane olan ferhat'ın, ne de aslı için dağları delen kerem'in sandığı gibi hayat. Ben doğrusunu biliyorum demiyorum. Fakat doğrusu bu değil onu biliyorum.

Sen divane olursun, şair olursun, dağları delersin. Bunu yapacak gücü, iradeyi, amacı ve duyguları bulabilir hatta yaratabilirsin kendi benliğinde. Erkeksin çünkü ve bunlar senin için çocuk oyuncağı da olabilir. Çekmek zorunda hissettiğin acılarından kurtulmak, ya da vuslat hayalinin sıcaklığı için bile düşersin yollara... Okyanuslar dar gelir, çöllere düşersin, susuz kalır, açlıktan kıvranırsın, tasavvur sınırlarının ötesinde binbir zorluğa göğüs gerer, galip de gelirsin evelallah. Fakat yaşananların her birinin gerçeklikten çok uzak bir hayal uğuruna olduğunu görmek için kavuşman, kavuşman için o zorlukları bertaraf etmen gerek. Bu döngüden kafanı kaldırabilmek için yaralarını dağlamayı, duygularına kırbaç vurmayı, kendi kanını içerek hayatta kalmayı öğrenmen gerek.
hubel
ilginç bir nicke sahip olduğunu düşündüğüm zengin sözlük yazarı.

Azrail islam inancında can alıcı melek olarak geçiyor bildiğiniz üzere. Yani diyebiliriz ki; Azrail ölümü çağrıştırıyor.Ölümü simgeliyor.

Regl ise yanlış bilmiyorsam kadınlardaki doğurganlıkla da ilgili bir kavram. Doğurganlık ise dünyaya gelmeyi, yaşamı çağrıştırıyor.

Bu bakımdan yazarın, ölüm ve yaşamı muzip bir nickle bir araya getirmesi takdirimi kazandı.
kozmos
queen sevdası başına dert açacak yazarı. kardeşim pink floyd diye bir realite var dünyada, insanlığa bırakılacak en güzel armağanı bırakmış adamlar, ne freddie'si allasen..
ön edit: kafama vurma abi.
kozmos
pink floyd'a the wall dışında boş grup demiştir.. müziğin erişebileceği son noktaya erişmiş, saf ruha işaret eden envai çeşit parçalarıyla 50 yılı aşkın süredir milyonlarca insana ilham kaynağı olmuş grubu tek albüme indirgeme bu gaflet olur dostum. queen'i severim ama itiraf edelim freddie'siz queen diye bir şey yok.rte olmadan ak parti diye bir şeyin olmayacağı gibi. oysa pf david gilmour, roger waters, syd barrett veya Rick Wright olmadan da var olacak. oldu. bir fikri, bir varoluşu ve bir tin'i işaret edecek her zaman.
şunu şöyle iliştireyim de kulaklarımızın pası silinsin;
kaptonur
Adamlıktan dem vurup benimki şu kadar diye ölçü verirken relg döneminde olduğunu unutmuş yazarımsı. 5 metrenin her metresi mi kanıyor adam! Haa bu arada benim adamlığımı sorguluyorsan gösteririm başı hariç ama!
kaptonur
Kendisi komik olan yazardır. Ürolog falan demiş ama gerek yok şekerim. Bu yazıyı sana samsun'dan yazıyorum ama 3 gün önce Ukraynadaydım. Ukraynada bir üroloğun bana 1 senede öğreteceği şeyleri ben mal sahiplerinden öğrendim yeteri kadar. Anatomi dersen sabah 7 de tostunu ye beni bekle!
0 /