azrailin regl donemi

kaotik eylem
kadınların canavara dönüştüğü bu dönemde azraili düşünmek istemiyorum. şahsen azrailin canımı alırken pms döneminde olmasını istemem iyice psikopata bağlar asdsasds
tanım:yaratıcı niki olan yeni yazar arkadaşımız hoş gelmiş.
azrailin regl donemi
1.90 boyunda yakışıklı kaslı bi erkek.

şaka şaka.

zengin sözlükten memnun kaldım. görüyorum ki yeni açılan sözlüklere nazaran radikal bir gelişim gösteriyor burası. her yeni açılan sözlük hayale açılıyor, başladığı gibi bitiyor. ama bu ortamda hedefine odaklanmış bir sözlük kitlesiyle karşılaştım. ve sol taraf diğer yeni sözlüklere kıyasla iş görür düzeyde yürüyor. sevdim burayı. çok beybi olacağa benziyor.

olum beni üzmeyin bak. jelibom canavarı felan olabilirim. kolalı jelibon için uykunuzda uyandırabilirim ama hep aşktan bunlar yahu. jelibon gibi.
jelibon verene artı oy, masaj yapanlara cipz. sezarın hakkı sezara.
azrailin regl donemi
yarın 25ine girecek olan yazarımsı.

boşu boşuna tükettiğimiz her vakit lehimize işliyor. içi boş yaşlanmışlık hissi veriyor. nerede ulan 18li yaşlarım.. o zamanlar hayatın güzel olduğu günlerdi. 2016 ocak ayına da gitsem olur, hayat çok güzeldi o zamanlar. zaman boldu her şey salaştı. şimdilerde eski tembel halimden eser yok. istemsiz bir boş duramama hali var. zamanın dibini ekmekle sıyırıyorum ama flört ettiğim herhangi biriyle randevulaşacak olsam günün 25. saatine ihtiyaç duyarım. içimde bir memnuniyetsizlik var. çünkü insanlarla bağlantım iş dışında neredeyse hiç yok. hayatın eğlenceli tarafından kopuyorum sanki.

ulan diyorum keşke! keşke(demekten nefret ederim) 18 yaşımdan itibaren bu yaşıma kadar dolu dolu geçirseydim. öylesi hiç bir şey birbirine girmez, arkamdan biri kovalıyormuşçasına öğrenmem ve yapmam gerekenleri kısa bir zamana sıkıştırmak zorunda kalmazdım. 25 de geçiyor. şimdi biri çıkar "ulam daha çok gençsin amk" der ağızına banyo terliğiyle vururum. benim için, geç değil ama büyük zaman kaybı.

yaptığım hiç bir şey için pişman değilim geçmişe dair. tek pişmanlığım boşa geçmiş zaman.

nice yıllara eşek sıpası.


hamlet
Sanırım Bu aralar biraz Duygu yüklü bir yazar. Fakat duygularını kontrol etmesini biliyor gibi. Hayatta başka bir şeye ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Doğum gününü kutluyorum ve Nice mutlu yaşlar diliyorum.
hamlet
Sağlam bir darbe yemiş, daha sağlam bir şekilde ayağa kalkması an meselesi olan yazar.

Hayat bizim sandığımız gibi değil. Ne şirin'in peşinde divane olan ferhat'ın, ne de aslı için dağları delen kerem'in sandığı gibi hayat. Ben doğrusunu biliyorum demiyorum. Fakat doğrusu bu değil onu biliyorum.

Sen divane olursun, şair olursun, dağları delersin. Bunu yapacak gücü, iradeyi, amacı ve duyguları bulabilir hatta yaratabilirsin kendi benliğinde. Erkeksin çünkü ve bunlar senin için çocuk oyuncağı da olabilir. Çekmek zorunda hissettiğin acılarından kurtulmak, ya da vuslat hayalinin sıcaklığı için bile düşersin yollara... Okyanuslar dar gelir, çöllere düşersin, susuz kalır, açlıktan kıvranırsın, tasavvur sınırlarının ötesinde binbir zorluğa göğüs gerer, galip de gelirsin evelallah. Fakat yaşananların her birinin gerçeklikten çok uzak bir hayal uğuruna olduğunu görmek için kavuşman, kavuşman için o zorlukları bertaraf etmen gerek. Bu döngüden kafanı kaldırabilmek için yaralarını dağlamayı, duygularına kırbaç vurmayı, kendi kanını içerek hayatta kalmayı öğrenmen gerek.
hubel
ilginç bir nicke sahip olduğunu düşündüğüm zengin sözlük yazarı.

Azrail islam inancında can alıcı melek olarak geçiyor bildiğiniz üzere. Yani diyebiliriz ki; Azrail ölümü çağrıştırıyor.Ölümü simgeliyor.

Regl ise yanlış bilmiyorsam kadınlardaki doğurganlıkla da ilgili bir kavram. Doğurganlık ise dünyaya gelmeyi, yaşamı çağrıştırıyor.

Bu bakımdan yazarın, ölüm ve yaşamı muzip bir nickle bir araya getirmesi takdirimi kazandı.
fiorabella
sahurumu rezil rüsva eden yazardır. ağız tadıyla bir şeyler yiyeyim dedim sözlüğe bakasım tuttu eneee kıymalı puding başlığını görünce midem ağzıma geldi. zalımsın yazar kişisi. kıymalı pudinglere gel e mi?
kıymalı puding dışında sözlüğün kalemi kuvvetli, mizah yönü güçlü kalemidir. var olsundur. ulu manitu klavyesinin tuşuna zeval vermesindir. ugh!
kıymalı pudingine kaşık sallarken dinlemesi için bir adet queen bırakıyorum buraya.

azrailin regl donemi
bir yazar.

arkiler mrb. uzun zamandır yoktum. işten atıldıydım evde çoluk çocuk aç baktım böyle olmuyor gece işe çıkayım dedim derken kendimi ankara pavyonlarında konsomatris olarak buldum. hemen aradım tabi bob Tatlıses abimi ve beni pezemenklerin elinden aldı. şimdi eskisi gibi mutlu bir aileyiz.

n'aber lan sözlük?

edit: fakirliğimden cesaret alıp saldırıya hazırlananlar varmış. bana işlemez gençler. bu nickin ardında bir fakir var. ve fakirlere kurşun işlemez. ha belki yarım kilo kuşbaşı verirseniz işler değişebilir. öyle.
azrailin regl donemi
bilinenin aksine kötü biridir. ne yaparsanız yapın asla beni görmezden gelemezsiniz. kafanızı çevirebilirsiniz başka yönlere fakat ben yine de hep aynı yerde sizi dikizliyor olacağım. varlığımı yaşamlarının küçük pencerelerindeki otuz derecelik görüş açısından dışarıya bakarak
çözebileceğini düşünenler varsa beni uzaklarda aramasınlar zira ben aynaya baktığınız esnada dikkatinizi çekemeyecek kadar küçük ama bir o kadar da ince ayrıntıyım. Tam olarak kim miyim? Mutfağınızdaki artıkları kendine ganimet bellemiş istilacı hamam böceğiyim ve sıkabileceğiniz her türlü ilaca karşı bağışıklığım var. Göz görmeyince gönlünüz katlanır sanıyorsunuz ama ben kafasını koparsanız dahi mutfağınızda tıkır tıkır dolanıp içinize korku ve endişe tohumlarımı serpmeyi çok iyi bilirim...

şimdi hemen başlayın evi ilaçlamaya. malum havalar sıcak birkaç güne evinizi basabilirler. raid de yüzde 50 indirim varmış hem.
kaptonur
Adamlıktan dem vurup benimki şu kadar diye ölçü verirken relg döneminde olduğunu unutmuş yazarımsı. 5 metrenin her metresi mi kanıyor adam! Haa bu arada benim adamlığımı sorguluyorsan gösteririm başı hariç ama!
kaptonur
Kendisi komik olan yazardır. Ürolog falan demiş ama gerek yok şekerim. Bu yazıyı sana samsun'dan yazıyorum ama 3 gün önce Ukraynadaydım. Ukraynada bir üroloğun bana 1 senede öğreteceği şeyleri ben mal sahiplerinden öğrendim yeteri kadar. Anatomi dersen sabah 7 de tostunu ye beni bekle!
kaptonur
Anatomiye değil de matematiğe ihtiyacı olduğunu söyleyen yazar. Bende her yok var. Örneğin aynı anda hem anatomi hem de matematik öğretebilirim kendisine example; kamasutranın bütün hareketleri sgxhgshshsh saymak sınırsız aslan gel sen yamacıma abin hepsini öğretecek sana shxjxbjsjs.
0 /