barış özcan

mechul amca
23.07.1974 İstanbul doğumlu olan bir youtuber. öyle sıradan youtuber diyip geçmek de olmaz aslında. bizlerin araştırmaya üşenip öğrenemediğimiz veya daha önce hiç duymayıp ta öğrenemediğimiz bilgileri en ince detayına kadar araştırıp en doğru olan bilgileri kamera karşısına geçip bir güzel örneklendirmelerle anlatıyor. youtube türkiye'nin gurur kaynağı ve odukça da mütevazi bir insan. o kadar videolarını izledim, çok şeyler öğrendim ki artık adamın yalan yanlış bilgi vereceğine inanmıyorum. neyse fazla söze gerek yok. alttaki videoda pelin hanım gayet güzel bir dille anlatmış zaten kendisini. izlemenizi tavsiye ederim.
nicolas flamel
profesyonel olarak son derece başarılı bir kariyerin ardından farklı şeyler denemek istediğinden midir nedir youtube'a adımını atan ve oldukça kaliteli içerikler sunan. kendi tanımıyla "storyteller" bir abimiz.
icgqhs
Youtuber denince aklıma gelen tek adam, bu adamı dinlediğiniz zaman bildiğin zenginleşiyorsun ve o konu hakkında bayağı fikrin ve bilgin oluyor.
Adam ciddi araştırıp öyle video çekiyor. Tam olarak hakkını veriyor bence.
sos
artık takip etmeyi bıraktığım yutubır. ben onu daha 30 bin abonesi olduğu zamanlardan bu yana takip ediyorum. son 6 aydır işi şova dökmüş durumda. hele hele son 2 aydır evrim geçirdi. millet kim ulan bu barış özcan? derken ben kendisini takip edip arkadaşlara tavsiye ediyordum. abone sayısı 1 buçuk milyonu geçti. kendisindeki bu değişimin en temel sebebi abone sayısındaki artış muhtemelen. bir de aşırı öğüt verir gibi konuşması daha da dellendiriyor insanı. olmadı be boris. sana boris diye mahlas bulmuştum. video yüklediğinde kahvemi alıp izlerdim. hatta yükleyeceği anı kestirip kahvemi hazırlamaya bile başlamıştım. eyvallah...

dur bi dakka ya. eyvallah'ımı da vermiyorum lan.