ben seni üzerim kızı

turuncu gemi
bu halin daha fazla olarak ''ben seni üzerim erkeği'' versyonu da mevcuttur. bu hal genelde erkeğin kanında gezen maymun alfalık köklerinden gelmektedir. fakat kızlarımızda durum böyle komplike bir hal barındırmamaktadır. kapitalist modernite hepimizi bir yanından beyin amcıklaması etmiş durumda. ilişkinin ilk 2-3 haftasında kızlarımız yaşadığı kafa karışıklığından erkek bireyleri bu tonda uyarırlar. genelde bir şempazeden bir gömlek üste olmayan erkek beyni bu uyarıyı siklemez. hatta aşk yolunda çektikleri acıyı yüce bir bok sanarlar.
sonrasında ortada kötü pembe dizilerden kötü ikili manasızlıklar çıkar. bu hal ikiliktir asla ilişki biçimi değildir.

ilacı bir miktar kadirzmdir. bir kaç doz kadirzmden kimseye zarar gelmez. elbette ki burada size bunu yapan kadını dövün aq diye bir saçmalıktan bahsetmiyorum. her insanımıza birazcık gururlu olmasını telkin ederim. kendilerine saygı duymaları için yalvarabilirim hatta. bu halinizle çok daha mutlu olacağınızın garantisini de 30 yaş üstü bir sözlük amcanız olarak vermekteyim.
nalbantyani bezirgan
Kadim kadınlardır.
Upfront kadınlardır.
Güzel güzel önceden belirtirler. Bu sözle olmak zorunda değil, bir bakış, bir sarılma, bir hareket yetebilir ona.
Ama bize yetmeyebilir baylar.
Aşk ile adeta avel olmuş ufak akıllarımızla bunu çözemeyeceğiz ve üzen kadın terörü başlar hayatanızda. Ruhunuz sikilir allah korusun
kombiwankenobi
bir bok olmayacak kızdır.
evet.
eğer gerçekten değecek birini arıyorsanız kendini geliştirecek size bir şeyler katacak sizden bir şeyler kazanacak biri olsun.
o ne be öyle ben sana fazlayım sen bana fazlasın üzeriz falan. açık sözlülük bu değil.
hamlet
karşısındakinin duygularını önemsiyormuş rolü kesen sürtüklerden. Sürtük dediğime bakmayın genel hitap şekli olarak söylüyorum yoksa bu kadınlar diğerlerinden daha aşağılık diye değil. Yani sürtüğü bir aşağılama belirteci olarak algılamayın.

Sorun şu ki, bir insanı bir başkası üzemez. Anlamlar üzer. Bir şeylere ne anlam yüklerseniz o şeyler sizin beyninizde onlara yüklediğiniz anlamlar neticesinde duygular oluşturur. Yani temelde yüklediğiniz anlamlara hakim olabilirseniz duygularınıza da hakim olursunuz. Hep anneden örnek veriyorum bu konuda. Anneniz öldüğünde niçin üzülürsünüz mesela. Ya da bi başkasının annesinin ölmesi neden sizi aynı derecede üzmez. çünkü sizin anneniz size anlamlıdır. Oysa annenizin yaptığı ölme eylemi diğer ölen tüm annelerinki ile aynıdır. Duygular size aittir ve o duyguları başkaları kontrol edemezler. Olaylara, kişilere, nesnelere yüklediğiniz anlamları gözden geçirip daha bilinçli ve duygusuz biri olabilirsiniz. Elbette ki hissediyorsunuz çünkü insan anlamlandırmaya muhtaçtır sadece bu anlamların sizdeki değerini ölçüp biçin. Daha değersiz anlamlar yüklemeye çalışın. Duygularınızı kontrol edebildiğinizi göreceksiniz. Baktınız olmuyor, Beni bulun. ben size öğreteceğim. Bir köşede intihar planları yapıp gözyaşları döküp kendinizi yalnız falan hissederseniz sizlere gerçekten dostça yardımcı olabilirim.