bim'de satılan muhteşem ürünler

blackandwhitememories
Bim marketinde satılan keyfe keyif katan ürünlerdir. Hepimizin hayatının bir döneminde eğreti gözle baktığı bu market yavaş yavaş gönlümüzü kazanmıştır. Özellikle üniversite öğrenciliği döneminde bunu bariz bir şekilde ispatlamıştır.

Holland caramel waffle

zenginsozluk.com/foto

mia
su almak için gittiğimde oradan beraber çıktığım 2 kanvas tablo, üçgen paketteki çiğ köfte dürüm, bir ara satılan kare kare yumuşacık wafflelar ve indomie noodle'ları gibi vazgeçilmez olup kısa sürede yok olan incilerdir. geri dönün, sizi özledim!
adreanna
Kasanın yanında duran çikolata drajeler, fıstık ezmeleri, şekerlemeler. Ah bir de alt iç çamaşırları kaliteli tavsiye ederim rahat düz şeyler arayanlara.
mormont
bir çok sözlüğün efsanevi başlığı burada görmek şaşırtmadı. yaklaşık 7 liraya 800 gr salam. 2-3 lira arasında 260gr tavuk döner. Muhteşem diyemem ama yaşama sebebim.
poor
buraya holland caramel waffle yazmaya geldim ama benden başka boğaz düşkünü yazarlar da varmış. kahve ile falan içecekseniz kahvenizi yaptıktan hemen sonra yani sıcacıkken wafflelardan birini kahve fincanının içine koyun. ısınsın. karamel azıcık akışkan olsun.
sos
caramel waffle iyidir. bir ara çikolata kaplı üzüm vardı. hala var olabilir.

şarküteri reyonuna uğramayın da neresine uğrarsanız uğrayın.