bim'de satılan muhteşem ürünler

blackandwhitememories
Bim marketinde satılan keyfe keyif katan ürünlerdir. Hepimizin hayatının bir döneminde eğreti gözle baktığı bu market yavaş yavaş gönlümüzü kazanmıştır. Özellikle üniversite öğrenciliği döneminde bunu bariz bir şekilde ispatlamıştır.

Holland caramel waffle

zenginsozluk.com/foto

mia
su almak için gittiğimde oradan beraber çıktığım 2 kanvas tablo, üçgen paketteki çiğ köfte dürüm, bir ara satılan kare kare yumuşacık wafflelar ve indomie noodle'ları gibi vazgeçilmez olup kısa sürede yok olan incilerdir. geri dönün, sizi özledim!
adreanna
Kasanın yanında duran çikolata drajeler, fıstık ezmeleri, şekerlemeler. Ah bir de alt iç çamaşırları kaliteli tavsiye ederim rahat düz şeyler arayanlara.
mormont
bir çok sözlüğün efsanevi başlığı burada görmek şaşırtmadı. yaklaşık 7 liraya 800 gr salam. 2-3 lira arasında 260gr tavuk döner. Muhteşem diyemem ama yaşama sebebim.
poor
buraya holland caramel waffle yazmaya geldim ama benden başka boğaz düşkünü yazarlar da varmış. kahve ile falan içecekseniz kahvenizi yaptıktan hemen sonra yani sıcacıkken wafflelardan birini kahve fincanının içine koyun. ısınsın. karamel azıcık akışkan olsun.
sos
caramel waffle iyidir. bir ara çikolata kaplı üzüm vardı. hala var olabilir.

şarküteri reyonuna uğramayın da neresine uğrarsanız uğrayın.
pasaj
2'li boxerları muazzam. ayrıca gıda konusunda da bazı atıştırmalıkları fena değil. waffle'ı, chialı ve domates fesleğenli cipsi bunlara örnek olarak verilebilir.
sos
pek muhteşem ürün yok açıkçası. fakat yoklukta, zor durumda kalındığında yenilebilecek ürünler var. yani ancak bu özellikleri onları muhteşem yapabilir. mesela hazır yaprak ve lahana sarması var. dilim pasta var. lezzetleri tabii ki ahım şahım değil. ortalamanın altında. fakat zorda kalındığında bal börek gibi gelir. fiyatları performans ve ulaşım açısından uygun.

not: ulaşımdan kastettiğim bim'in her yerde olması. kolay ulaşılabilir ürünler. swh
avni
a101, şok, hakmar vs. market zincirlerinde mutlaka muadili ya da alternatifi bulunan ürünlerdir. örnekleri pek çok. fiyatını uygun bulduğum için aldığım barbunya pilaki, ton balığı, rus salatası gibi ürünler bunlardan bazıları mesela.
artık mahalle bakkalları tarihe karıştığı için yerel ya da ulusal market zincirleri neredeyse adım başı olduğundan eskisi gibi bu market zincirlerinin efsane ürünleri yok hülasa.