bonnie

bonnie
süpür, sil, yıka, toz al, yemek yap. bi daha bi daha bi daha. gündüzlerini vermek zorunda kalsa da gecelerini kendine ayırmaktan asla vazgeçmeyecek yazar.
hoş bulduk!
hamlet
Ne zaman nickini görsem aklıma bonnie parker'ı getiren ve sırf bu sebepten bile sempatik bulduğum yazar.
İçimden hayırdır clyde nerede diye sormak geliyor sürekli tutuyorum kendimi.
hamlet
Gitti mi?
Daha neler. Gitmiş olmamalı. Geri gelirse onun clyde barrow'u olmaya hazırım. Tam da evlenme teklifi edecektim. :/

Şaka bir yana gerçekten üzer gitmesi.
bonnie
Evlilik teklifini duyunca koşa koşa dönen şımarık yazar. Şimdi yaktım çıranı . Şaka bir yana
Bazen kafayı ve yüreği nadasa bırakmak gerek diye düşünüyorum. Toparlasın, güçlensin, sonraki zaman diliminde daha verimli olsun.
Anlık his ve duygu yoğunluğu kişiye zarar veriyor. Bir süreliğine Uzaklaşmak en iyisi.
Ne dedim ben. ben de anlamadım zaten:))
bonnie
1501. entrysi ile hepinize çok sevgi selam eder, yayınına bir süre ara verir.

gelmeyince destek olur bir insan tek. hadi sağlıcakla kalın.

kozmos
üst üste 10 kere lotoyu kazanma ihtimalimiz, bir sözlük zirvresinde bir araya gelme ihtimalinden daha fazla. umarım bir gün yollar kesişir de bir kahve içeriz. aklımdaki bir-iki yazar arkadaşı da çağırırız. ooh mis.
bonnie
ergen olduğu iddia edilen yazar.
olsaydım;
sanne be slak, sussana sen derdim. ama bizim zamanımızda ergenken:)) bile böyle denmezdi. teşekkürler bayım. o sizin güzel ergenliğiniz denirdi. hey gidim. yıllar geçiyor işte.
azrailin regl donemi
zengin sözlüğün olmazsa olmaz değerli yazarı. eğer yıllar geçer de burası halen varlığını sürdürüyor olursa ve siz güzel bir başlığa denk gelirseniz bilin ki büyük olasılıkla o başlığı bu yazar açmıştır. öyle de akıllara gelmeyecek başlıklar açıyor. küsmesin, kızmasın gitmesin hiç bir yere. tüm sözlük olarak seviyoruz seni güzel insan.
kaptonur
Kafasına göre takılan yazardır. Kimseyle alakası yok yazıyor sadece. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor xhsjhsjsjs. Şaka bir yana kimseyle alakası olamayan kafasına göre takılan yazardır. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor shxhshshh nasıl yedirdim ama ikinciyi ahahahha
sos
oy kullanmaya pusula ve mühür ıslanmasın diye taksiyle gitmiş yazar. pusula ve mühürü orada vermeleri gerekmiyor muydu sayın yazar...? bizi mi trolledin şimdi?
0 /