bonnie

hamlet
Ne zaman nickini görsem aklıma bonnie parker'ı getiren ve sırf bu sebepten bile sempatik bulduğum yazar.
İçimden hayırdır clyde nerede diye sormak geliyor sürekli tutuyorum kendimi.
hamlet
Gitti mi?
Daha neler. Gitmiş olmamalı. Geri gelirse onun clyde barrow'u olmaya hazırım. Tam da evlenme teklifi edecektim. :/

Şaka bir yana gerçekten üzer gitmesi.
kaptonur
Kafasına göre takılan yazardır. Kimseyle alakası yok yazıyor sadece. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor xhsjhsjsjs. Şaka bir yana kimseyle alakası olamayan kafasına göre takılan yazardır. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor shxhshshh nasıl yedirdim ama ikinciyi ahahahha
sos
oy kullanmaya pusula ve mühür ıslanmasın diye taksiyle gitmiş yazar. pusula ve mühürü orada vermeleri gerekmiyor muydu sayın yazar...? bizi mi trolledin şimdi?
sos
o zaman pardon dediğim yazar. meğer yazar aşırı ince düşünmüş de ben anlayamamışım. da sayın yazar nasıl anlayabilirdim ki o kadar detayı...? bana da hak verin. şarkı, türkü için teşekkürler.
keskin nisanci
azizim burayı böyle körler sağırlar birbirini ağırlar modunda takılacak bir yer yapmak istiyorsanız, ben zaten bu işin kralının döndüğü bir yerden buraya geldim. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın bir mantığı yok. farklılıklar her ortamı zenginleştirir ama burada tam tersi bir gaye var gibi.
miyesmikcih
sözlükte hakkında kırıcı sözler yazılmayan, yazılamayan güzel yürekli güzel dost.
"gel desen gelemem ki" demedim davetine icabeti görev bilip geldim.
bakalım nereye kadar. bakarsın göklerden bir el "yeter" der, fişimizi çeker.
ömür bunun adı, başlamadan bitiveriyor.
mutlu kal bayram güzeli, güzel günler hocam.
quares
Beş kardeş diye bir dizi vardır bilen bilir, orada ki kardesler başları sıkışınca canannn yengeee diye bağırırlardı ve canan yenge onları kurtarırdı.

Bonnie'de sözlüğümüzün canan yengesi gibi. :)
avni
profilinde "1. nesil yazar - kararlı" ibaresi bulunan terk-i diyar eden zengin sözlük yazarı. kararlılığının sadece sözlük profilinde kalması temennisiyle kendisine şu anda dinlediğim bir şarkıyı armağan ediyorum. adı bende saklı kalsın şarkının.
0 /