bonnie

bonnie
süpür, sil, yıka, toz al, yemek yap. bi daha bi daha bi daha. gündüzlerini vermek zorunda kalsa da gecelerini kendine ayırmaktan asla vazgeçmeyecek yazar.
hoş bulduk!
hamlet
Ne zaman nickini görsem aklıma bonnie parker'ı getiren ve sırf bu sebepten bile sempatik bulduğum yazar.
İçimden hayırdır clyde nerede diye sormak geliyor sürekli tutuyorum kendimi.
hamlet
Gitti mi?
Daha neler. Gitmiş olmamalı. Geri gelirse onun clyde barrow'u olmaya hazırım. Tam da evlenme teklifi edecektim. :/

Şaka bir yana gerçekten üzer gitmesi.
bonnie
Evlilik teklifini duyunca koşa koşa dönen şımarık yazar. Şimdi yaktım çıranı . Şaka bir yana
Bazen kafayı ve yüreği nadasa bırakmak gerek diye düşünüyorum. Toparlasın, güçlensin, sonraki zaman diliminde daha verimli olsun.
Anlık his ve duygu yoğunluğu kişiye zarar veriyor. Bir süreliğine Uzaklaşmak en iyisi.
Ne dedim ben. ben de anlamadım zaten:))
bonnie
1501. entrysi ile hepinize çok sevgi selam eder, yayınına bir süre ara verir.

gelmeyince destek olur bir insan tek. hadi sağlıcakla kalın.

kozmos
üst üste 10 kere lotoyu kazanma ihtimalimiz, bir sözlük zirvresinde bir araya gelme ihtimalinden daha fazla. umarım bir gün yollar kesişir de bir kahve içeriz. aklımdaki bir-iki yazar arkadaşı da çağırırız. ooh mis.
bonnie
ergen olduğu iddia edilen yazar.
olsaydım;
sanne be slak, sussana sen derdim. ama bizim zamanımızda ergenken:)) bile böyle denmezdi. teşekkürler bayım. o sizin güzel ergenliğiniz denirdi. hey gidim. yıllar geçiyor işte.
bonnie
sıradan bir insandır. her sabah işine gider, her akşam saat 18 gibi evinde olur. burada yazdıklarının bazıları çok doğru, bazıları çok yanlış, bazıları çok yalan, bazıları da çok saçmadır. tıpkı günlük hayatta karşılaştığımız insanlar gibi. mükemmel olma derdi yok. "girdik bir alamete gidiyoruz kıyamete" modunda yazıp durur.

yalnızlığını, bildiklerini, bilmediklerini, atıp tuttuklarını, yalanlarını paylaşıp durur işte.

o değil de hepinize çok alışmış. :))
kaptonur
Kafasına göre takılan yazardır. Kimseyle alakası yok yazıyor sadece. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor xhsjhsjsjs. Şaka bir yana kimseyle alakası olamayan kafasına göre takılan yazardır. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor shxhshshh nasıl yedirdim ama ikinciyi ahahahha
kozmos
ar-ge sıfatına layık görülmüş bir yazar olarak, moderatör başlığına girdiği son girdisine katılmadan edemiyorum. şablon şöyle;
yazarlar modlardan, modlar(yönetim) yazarlardan hareket bekliyor.
herkes bekliyor. sürekli bir bekleyiş. ee?

böyle olmaz. olmuyor işte anlayalım artık bunu.
ol mu yor.
gidiyor insanlar. zaten gelen olmadığı gibi, eskiler de gidiyor.

''zengin sözlüğün fazla yazara ihtiyacı yok, biz 6-7(salladım sayıyı) yazarla da kaliteli olmaya devam ederiz'' cümlesi veya anlayışı hakimse şayet, bu fikrin ne kadar çağı yakalamaya çalışan ama kimyası gereği beceremeyen, yüzüne gözüne bulaştıran ak parti mizacına benzediğini söylemek bir yana, işe yaramadığının direkt bir kanıtıdır bonnie gibi yazarların gitmek istemesi ve gitmesi.

insan neden yazar?
ben de buradayım, ben de yaşadım, benim de fikirlerim var demek için. etkileşim için yani, iletişim, öğrenme, beğenme, okunma, paylaşmak için. etkileşim.

ne desem laf değil. pastadan bir dilim alıp kenara bırakmakla olmuyor. büyük heyecan ve şevkle başlanıp bir şeylerin sürekli yarım kalması veya hiç başlamaması zaten az olan yazarlardan bir şey götürmez, zengin olmaz x sözlük olur, y sözlük olur. zengin ilk değil son da olmaz. kimsenin yuvası, suyu ekmeği değil burası.
herkes gibi ben de kendi adıma yıllardır çeşitli yerlerde yazdım, okudum. ama şayet zengin sözlüğün insanlar tarafınca benimsenmesi, sevilmesi isteniyor ise, şu ana kadarki tutumun işe yaramadığının kabulü ile işe başlanmalı. ya da kepengi kapatıp yolumuza bakalım ne diyeyim yani.
bonnie
sadece hamlet için geri geldim. kendisine evlenme teklif ediyorum naz ediyor. üzülüyorum. Gulf Stream oldum ben. hayatımızı buradan kazancaz artık diyorum yine de anlamıyor anlayamıyor. daha ne olaydım?
sos
oy kullanmaya pusula ve mühür ıslanmasın diye taksiyle gitmiş yazar. pusula ve mühürü orada vermeleri gerekmiyor muydu sayın yazar...? bizi mi trolledin şimdi?
sos
o zaman pardon dediğim yazar. meğer yazar aşırı ince düşünmüş de ben anlayamamışım. da sayın yazar nasıl anlayabilirdim ki o kadar detayı...? bana da hak verin. şarkı, türkü için teşekkürler.
keskin nisanci
azizim burayı böyle körler sağırlar birbirini ağırlar modunda takılacak bir yer yapmak istiyorsanız, ben zaten bu işin kralının döndüğü bir yerden buraya geldim. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın bir mantığı yok. farklılıklar her ortamı zenginleştirir ama burada tam tersi bir gaye var gibi.
0 /