bu seçim başlı başına mundar edilmiş bir seçimdir

esdemirei

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım 15 Nisan 2019 tarihinde düzenlediği basın toplantısında ''Mansur Yavaş soyadı gibi yavaş hareket etmiş, bütün süreçlerin tamamlanmasını beklemiş ve kendisine belediye başkanı olduğuna dair belge verilmiş ondan sonra Anıtkabir'e gitmiş ve görevine başlamış. Ben tebrik ediyorum. Sorumluluk taşıma bu. Keşke Sayın İmamoğlu da bunu yapsaydı. Tribün tribün dolaşacağına sakin oturup benim gibi sonuçları bekleseydi. Bu benim ikinci toplantım. Bu sayımlarda o kadar eksikler olduğunu gördük ki insan hayrete düşüyor. Bu seçim murdar olmuş bir seçimdir. Murdar olmuş etin kavurması olmaz." demiş.

Kaynaklar:
1- Takvim: Binali Yıldırım: Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir (15 Nisan 2019) - https://www.takvim.com.tr/webtv/video-haber/video/binali-yildirim-bu-secim-basli-basina-murdar-olmus-bir-secimdir
avni
Sonuçlar kesinleşmeden teşekkür konuşması yaparak kendini galip ilan eden, istanbul'a boy boy ilanlar asıp
Algı operasyonu yürutenler uzaylılardı galiba. Keza imamoğlu ve chp bu şekilde sandıklara sahip çıkmasalardı çoktan mağlup olacakların onca hileli yenilgiden sonra ancak anladılar ya da öğrendiler.
Yenilince nasıl ağlayacağını bilmeyen ezik safsatası.
Çok klasik olacak ama mecburen;
Ağlama Melis
Yenilince Ağlayacaksan oynamayalım
hamlet
Katılıyorum.

çok afedersiniz ama anasını siktiler seçimin. Yani bu kadar ağır konuşmak istemezdim ama bu nedir kardeşim ya? İnsanlarla dalga geçmenin binbir çeşit yolu var. haftalardır sayım yapmak nasıl bi cinslik alameti, nasıl bir hayal gücüdür? Hiç de komik değil ki.

Bu seçimlere kadar devamlı başka başka ülkelere demokrasi dersi veriyorduk hani? n'oldu da şimdi sınıfta kaldık anlamadım.
rene
verilen örnek tam taraftar kitlenin anlayacağı şekilde düşünülüp söylenmiş. "Mundar etle yapılan kavurma yenmez". Bak gari. Tespite bak. bir seçimi her şeye benzetirsin de küçükbaş hayvan etine benzetmek de bambaşka bir kafa ister. Kasapmısınız sayın siyasetçi, Onca güzel ve naif ata sözü ve benzetmeden bu mu çıktı çıka çıka.

Bu söz sarf edilirken veganlar vejetaryenler hiç düşünülmüşmü? Hayır.