avratla kafayı bozmak

bonnie
feodalizmden kopamamış insanların özelikle erkeklerin özlediği geçmiş dönemden kopamamak. varsa yoksa at avrat silah. avrat da değişti, silahlar da atlar da. huuuu, kime diyom ben.

öğrenci evi

dante
Arkadaşlarla yapmaya çalıştığımız şey. Dört kızız dört odalı ev bulduk neymiş efendim odalarda ikişer ikişer kalalımmış. Oturma odası olsunmuş arkadaşlarımızı ağırlarmışız da TV izlermişiz. Dört kişilik odada ikiser kalıp boş iki oda bırakacaksak eve neden çıkıyoruz anlamış değilim. Okumaya mı geldiniz televizyon izlemeye mi diye de soracağım olmuyor. Ne salak salak işler bunlar ya.
Valla beyin mıncıklanması geçiriyorum şurada. Beynim dümdüz oldu.

okul alışverişi

sos
mis gibi defter kokusu barındıran alışveriştir.

- oğlumuz okusun da büyük adam olsun
(12 yıl sonra)
+ ya sizin bi oğlunuz vardı ne oldu ona?
- astronot oldu...
+ ooo... tebrik ederiz. nasa'ya mı alındı?
- yoo...
+ ee nerede?
- çanak anten tamir ediyor. sonuçta o da uzay ile ilgili ya hani...
+ neyse çaylarımızı da içtik biz kalkalım artık.
- yine bekleriz.
+ kısmet...

öğrenci evi

bonnie
üst katımda bir bakkal vardı. bodrum katında oturuyordum çünkü. çocuklar futbol maçı oynar, ayaklarını görürdük. bakkalcı dayı da çeker taburesini bizim camın önünde otururdu. biradır, sigaradır, ekmektir, makarnadır -en çok alınan bunlardı çünkü- seslenirdik, adam da demir parmaklıklar arasından uzatırdı bize. yaz derdik. yazardı deftere. 2 arkadaş kalırdık. son senemizde o tek dersten kaldım, şu bir arkadaşım için geldim 2 gün kalıp dönücem hikayesine gelirlerdi kapımıza. kıramazdık. paraları yok, kalacakları yerleri yok.

yalnız biz evde yokken yiyip içmişler bakkaldan. taktik de yaz deftere. yaz mevsimi geldi, okul kapandı. o geldi, bu geldi, şu geldi gitti derken kaldım mı tek başına. bir gün bakkala borcumu ödeyeyim dedim. defteri bir açtı ki 3 gece hasta yattım yeminle. o yaz hiçbir yere gidemeyip bir işe girdim ve tüm borcu kapattım. ama ne koydu bana. lan öğrenci öğrenciye bu kadar koyar mı?

türkiye neden uzaya çıkmıyor

azrailin regl donemi
çünkü paraları yok. mesela ben haftada bir uzaya düzenli olarak çıkarım. ama bi bok yok uzayda. her hafta bir şey olacak diye çıkıyorum iki yıldız, iki göktaşı o kadar, deniz manzarası bile yok azizim. bir kere de bayan bir uzaylıyla sevişmiştim ama o çok başka bir hikaye. sonra anlatırım.

iğrençsin ve korkunç bir erkeksin

azrailin regl donemi
yaptığınız iş yüzünden bir kadın tarafından söylenendir.

-ne iş yapıyorsun?
+alım-satım yapıyorum.
-ne alıp satıyorsun?
+at alıp satıyorum.
-ya atlar satılır mı hiç! en sevdiğim hayvan.
+napiyim kızım çok para ediyor.
-iğrençsin ve korkunç bir erkeksin!

olay 10 dakika önce gerçekten de yaşanmıştır.

sanırım izdivaç teklifimi kabul etmeyecek. beyaz kadın ticaretine mi başlasam acaba.. o zaman sever mi beni?

edit: bir at sever eksiledi. ben de severim atları öyle önyargılı olmayın canım.

zengin sözlük

kadin kismisi cok yazmaz
An itibariyle sadece benim online olduğum sözlük.
İtibariyle sadece benim online olduğum sözlük.
Bariyle sadece benim online olduğum sözlük.
Yle sadece benim online olduğum sözlük.
Sadece benim online olduğum sözlük.
Dece benim online olduğum sözlük.
Benim online olduğum sözlük.
Nim online olduğum sözlük.
Online olduğum sözlük.
Line olduğum sözlük.
Oldugum sözlük.
Luğum sözlük.
Ğum sözlük.
Sözlük.
Lük.
Lükh.
Lükhh.
Bomboş olunca eko yaptıysa demek,

öğrenci evi

azrailin regl donemi
kimin kim olduğu belli olmayan evlerdir. odtü'den yeni mezun türkmenistan vatandaşı bir arkadaşım var. burada kalmayı planladığı için en yakın arkadaşıyla yeniden bir hayat kurmak için 2 hafta önce yeni bir eve taşındı. asıl olaylar ise eski evdeydi ya zaten. misafir oldum birkaç kez. elemanın teki var ve bizim ilyas bu vatandaşı da pek tanımaz, elemanın odasına giren çıkan belli değil. aylar önce en son gittiğimde eleman evde yok ama odasında 2 tane kız çıplak bir şekilde uyuyordu. olum siz ne ayaksınız lan? bazan kızılayda geç saatlere kadar içtiğimde bu ev dikimdevinde yani yakın olduğundan kendi evim uzak olduğu için buraya giderdim. gittiğim her seferde ilyas hariç herkes olurdu. kimseyi de tanımıyordum ve hiç kimseyi 2. kez görmedim. seks mi la burası!

aklıma gelmişken önümüzdeki günlerde bir daha gideyim. bakalım bu sefer nasıl bir manzarayla karşılaşacağım.

ha bu arada.. asla öğrenci evine çıkmayın. biraz fazla çalışın da tek başınıza ev tutun. ha arkadaşlarınız felan gelir arada size olur o kadar da ama evin yönetimi tekelinizde olsun. yoksa evin dağınıklığından tutun da eşyalarınızın 2. kez görmeyeceğiniz kişiler tarafından kullanılma ihtimaline kadar bin türlü saçmalıkla karşılaşırsınız. yeaagg hayali bile korkunç!

bisiklet yolu

bonnie
trafikte bisiklet kullananlara özel olarak ayrılmış yoldur. ülkemizde maalesef çoğu şehirde ya yoktur ya da gezinti amaçlı bir kaç kilometreye sahiptir.

bence zorunlu olmalı ve artık bu yüzyılda bunu konuşmamız bile komik olmalı. maalesef acı oluyor bizde.