çaylak

zeitgeist
zengin sözlük bünyesine yeni katılan yazar adaylarının aldığı ünvan, 10 entry giren her çömez incelendikten sonra formata uygunluk görüldüğü takdirde yazar olarak devam eder. bu süreçte girilen entryler sadece moderasyon tarafından görülüp, yazarlık onaylandığında herkes tarafından görülür hale gelmektedir.
klm
girişte ekipman olarak paspas ve fırça verilmektedir. Malum sigara içenler hep izmaritleri yere atmaktadır. Zamanında o yollardan çok geçtik.
parody
Formata uygun olarak on entry girildiğinde, moderasyon tarafından incelenip formata uygunluğu tespit edildiğinde, yazarlığa geçer ve Çömez unvanından kurtulursunuz.
hastavilla
o bendim. çömezlikten çıktığımda hoşgeldin entrylerine bir entry ile karşılık vermek istedim. evet eksilenmeye devam ediyorum. olur öyle ilk gün vurmayın artık
zenginsözlük
Zengin Sözlük'ün iyi bir kendini ifade etme mecrası olduğuna inanmış, formata gönül vermiş lakin yazarlık vasfına sahip olup olmadığı henüz yetkililer tarafından kontrol edilmemiş sözlük kullanıcısıdır. İlk 10 sözlük maddesini tamamlayanlar sırayla kontrol edilir ve yazarlığa hak kazandığında kendisine mesaj yoluyla haber verilir. Bu süreçte gösterilen özenin bu aşamanın sonrasında da muhafaza edilmesi hatta geliştirilmesi beklenir doğal olarak.
phitili
yazar olabilmek için 10 entry girme zorunluluğu bulunan ancak daha önce başlığı açılmamış bir konuda entry girememe gibi bir kısıtlamayla karşılaşan çilekeş potansiyel yazar kişisi.
kurremkarmerruk
an itibariyle zat'ım. sanrım birsüre bekleyeceğim. zor olan başlık açamamak. sadece açılmış başlıklara entry girebilmek. biraz kısıtlıyor insanı haliyle.
derdiyoklar
bu yazacakları küçük bir kesim tarafından okunan kimi sözlüklerin addettiği unvan.

öncelikle buranın imajı gereği daha farklı bir unvan(ki mantıken de bu daha doğrudur) ismi verilebilirdi diye düşünüyorum. "yazar adayı" bunun için uygun mesela.

ayrıca 10 entry de geride kaldı, sabır maratonu da var galiba ekstradan?
icgqhs
Çaresiz kalmayıp diğer yaZarlara mesaj atabilsin, kafasına takılanı sorabilsin diye mesaj atma yetkileri açıktı ama her iyi niyet gibi bu da suistimal edildi. Mecburen mesajları kapatacağız...
0 /