chp il başkanlarına şehit cenazesi yasağı

fiorabella
işte bu zihniyetler yüzünden ülke bu durumda. bölücülük, ayrımcılık yaptınız deyince "hüloogg bunlar hep cehape" diye toplu halde çemkiriyorlar.
mehmet ağar özentisi talihsiz bir konuşma. e zaten alevi şehit geldiğinde cenazelerine katılmayanlar da bunlar değil mi? bu olaya en çok akp seçmeninin tepki göstermesi gerek. emin olun bunu bile ama diyerek savunacakları uzun cümleler kurarlar.
buraya bir "yazık" bırakıyorum. kocaman bir yazık.
hayır yani " bir daha şehit cenazeleri olmayacak, askerlerimiz ölmeyecek" diyemiyor ve topkekciler gururla bu bölücülüğe el çırpıyor.
siz hepiniz ben tek
Bence doğru bir uygulama değildir. İsteyen istediği yere gider.
Ancak bundan sonra chp'nin il başkanlarının yada herhangi bir yetkilisinin şehit cenazelerine gidebileceğini düşünmüyorum.
Şehit aileleri kabul etmeyecektir.
keskin nisanci
bunların her çabası insanları ayrıştırmak üzerine kurulu. şehit cenazelerinde chp'li il başkanlarını da görmek isteriz demesi gerekirken kalkıp bu saçma beyanı veriyor. chp'nin içinde hdp ve pkk ile dirsek temasında olan kişiler var ama kendileri bizzat apo denen bebek katili ve ayakçıları ile bir sürü mesai yaptılar. hepsinin geçmişini biliyoruz şimdi kalkıp ucuz vatansever ayaklarına yatmasınlar.