cine5

blackandwhitememories
Karıncaları yayınları izlemek için türlü türlü işkenceleri gerçekleştirdiğimiz kanal. Açıkcası gece yarıları çok ilginç programlar oluyor diye bizi az keklemediler. Bi de şöyle bir pozisyona girersen bir şeyler anlaşılıyor, anteni böyle yaparsan zor oluyor diye ah ahh...

ruzgara karsi iseyen adam
bir dönem ergenlerin gözlerini bozmuş olan televizyon kanalıdır. gece kuşağında 3-4 dakikalık bir gösteriden sonra şifre yayına girer ve o karıncalı ekranda bir şeyler görebilmek için kırk takla atılırdı.
olacak o kadar
Profil görselim olur kendileri. Nedensizce amblemini hep çok karizmatik bulmuşumdur.

Çok keskin bir dönüş yapıp, zamanında erotik film yayınlanırken bir dönem sonra akşam ezanını canlı yayınlayıp huzura doğru tarzı programlar yapmaya başlamışlardı.

işin goygoyunu geçersek formula 1-tabi o zamanlar schumi ile hakkinen savaşı yükseklerde, ismet badem ve murat murathanoglu ile yuroligler, koraç kupaları, sex and the city, oz, seinfield, everbody loves raymond gibi ulaşılmaz dizileri şifresiz olarak bu ekranda izlemek, sayın cine5'i kalbimizde bir güzel kılar. Bayram ve seçim gunleride şifresiz yayın yaparak dix pointleri toplardi yurttaşlarımızdan. Çok emeği vardır üstümüzde.