cisi gelen sanat tarihcisi

kozmos
Aklıma, bir arkadaşımın “abi da vinci son akşam yemeği'ni yaparken sıçmış mıdır acaba?” Sorusunu getirmiş yazar.
Hoş gelmiştir.
kaptonur
Yeni yazarımız kendisi hoş gelmiş sefalar getirmiş sözlüğün sanata doyacağını bizlere göstermiştir. Teşekkürler efendim saygılar...
fiorabella
yeni yazarımız. yazdıklarını takip etmeye başladım. sigur ros konserine gittiğini öğrenince kıskandım açıkcası. şaka şaka "ah o konserde ben de olasaydım" diye hayıflandım. sanat ve müzik alanında katkılarının faydalı olacağını düşünüyorum.
ulu manitu klavyesinin tuşuna zeval getirmesin.yazısı, okuru bol olsun.
her yeni gelen yazara karşılama komitesinin gönüllü neferi olarak havai fişek gösterisi hediye ederdim ama bu kadar sanatla yoğrulmuş bir yazara indie pop türünde bir şarkı göndermek elzem oldu.
kendisine bir adet belle and sebastian " There's Too Much Love" gelsin.
kozmos
Genel kültürün oluk oluk aktığı adeta çağladığı başlıkları var.
Sanat tarihi okuyacak iken son anda astronomi ve uzay bilimlerine girdiğim güne nahlet olsun. kripto fetöcülere laflar hazırladım.
moviebird
Çok bilgili ve kültüre önem veren genç bir yazar... kendisini kendime yakın buldum, çünkü bana katacağı çok şey var. Tam bir ayaklı bilgi bankası... her daim okunmalı, her daim sohbet edilmeli, böyle insanlardan pek kalmadı. Işık çok uzakta değil yakında, parlıyor parıl parıl... ona erişmek üzere biliyorum, az bir yolu var.
battaniyetanricasi
Geçtiğimiz nisan ayında 21 saat yol çekip Erzurum'a gittikten sonra "ingiliz çayı var mı ?" diye sorduğumuz ve dayak yemeden döndüğümüz muhterem insan. Hayatta ki amacı beni muavinlerin elinden kurtarmak olan canım arkadaşım.
keskin nisanci
fularlı fm'de yayınını dinlemeye nail olduğumuz yazar.

yaptığı programın içeriğini ve sesini beğendim, hatta kendisinden sonraki yayında ya da başka bir yayında sevdiği bir şiiri okumasını bekliyorum. bence çok güzel okur, şarkı seçimleri pek bana göre değildi, müzik zevkimiz pek uyuşmuyor sanırım ve sanki yoldan geçerken kolundan tutup, hadi yayın yap demişler gibi, hazırlıksızmış gibi bir intiba oluştu bende ve yine paralel evren muhabbeti de ne bileyim biraz zorlama gibiydi. güzel konu aslında ben bir türlü giremedim olaya. neyse fransa tarihiyle ilgili ve ufo gören masum köylü hakkında söyleyeceklerini merak ediyorum ve 51. bölge hakkında söylenenler tamamen tatava.

tabi yarım saatlik dinlemeyle hüküm vermek pek doğru değil ve sanırım ilk yayınıymış, zamanla daha iyi yayınlar yapacağından şüphem yok, kolay gelsin.
kozmos
idrar torbaları delik bir kız arkadaşım vardı. elagül.
ah elagül...
neyse, biz elagülle ne zaman ssvişmeye yeltensek, ne bileyim ya da sinemaya gitsek, hatta oturup iki laf etsek tuvalete giderdi. cidden giderdi hastaydı çünkü kız. sağolsun tarihçi de 12 yıl öncesini anımsattı böyle.