cosmo kramer

bonnie
hayatta en dikkat ettiğim özelliklerden biri olan "görgülü" özelliğine sahip yazar. nezaketli, sorumluluk sahibi.
aynı zamanda her iki girişiminde de başarısız olduğum için üzüldüğüm zengin sözlük yararlısı. emeklerine sağlık.
fiorabella
saygılı ve nahif yazar. sözlüğe girince bilgilendiren, düşündüren, güldüren entry'lerini okuyorum. arı gibi sürekli çalışan yazarlardan. daimi yazması temennisiyle saygılar.

edit: tanım girme etkinliği kapsamında kendisinden davet bekliyorum.
la editos: sözlüğe katkıları için kendisine şarkı armağan etmek istediğim yazar.
andrea boccelli'den "Con Te Partiro" sayın yazarımız için gelsin.

dostoyevski
Çok fazla kitap okuğunu düşündüğüm yazar. Bilgi yelpazesi çok geniş. Zaman zaman profiline girip ne yazmış diye bakıyorum. Bazen de sol frame'de yazılarını görüp okuyorum. Dostoyevski ile ilgili uzun yazısını da oldukça beğendim. Daha çok edebiyat yazıları olsun diye de temenni ediyorum.
ihtiras limani
zengin sözlüğün burun deliklerinden ve kulak memesinden, ayak tırnaklarına kadar bilgi akmasını isteyen bir yazar olmadığı gayet açık olan yazardır. bugüne dek herhangi bir yazara bilgi girmiyor diye tavır aldığını ya da aleyhte ifadede bulunduğunu görmedim. bilgisini girip gidiyor. o da onun tarzı.

sorun eksisini basıp geçmek yerine birilerini troll diye vurgulaması. ki bahsettiği yazar troll de değil. aldığı eksiler trollük yaptığı için de değil. " ne alaka amk" duygusu uyandırdığı için. yapmacık kaçıyor çünkü, eğreti duruyor. burası troll barındırabilecek bir yapıda değil zaten şu haliyle. keyifli yazılar dışında ehehe bak şimdi çıkıntılık yapıcam tarzı giriler pek tutmuyor. her arz kendi talebini yaratır ama talebini yaratamadan tepki de çekebilir, değil mi ?

tavsiye : kalabalık sözlüklerde edindiği alışkanlığı ölçüp biçmeden uygulamaya çalışanlara takılmaması gereken yazar.
fiorabella
sözlük veri bankası oluşturmak için etkinlikler düzenleyen yazar.
sözlük adına yaptıklarını olumlu buluyorum zira uzun vadeli bir sözlük ortamı istiyorsak tanım da şart. tanım girilir ileride altına onla ilgili başka bir şey yazılır. diğer sözlüklerden aşina olduğumuz ki şahsen kendi fikrimi beyan ediyorum. okuyana hiç bir anlam katmayan şu kız bana hişt dedi, şu erkek bana yürüdü, x bana aşkım dedi, y oynadı, öbürü zıpladı, aşkım takla attı, ajdar şarkı söyledi. bla bla ba tarzı başlıkları okumak istersem zaten zibilyon tane sözlük var girer oralarda takılırım.
ideal sol frameyi gördüğüm sözlüğün dinomosudur. ulu manitu klavyesinin tuşlarını tüketmesindir. yazsındır. okunasıdır.

kaotik eylem
tanım kasıyor diye eleştirilen yazar. millet olarak ota, boka laf atma huyumuzdan vazgeçemiyoruz. adam ne güzel sözlüğe hareketlilik kazandırıyordu. lütfen eleştirenleri şimdi pistte alalım asddfs.