cüneyt özdemir

icgqhs
Cüneyt Özdemir, Türk gazeteci, sunucu ve yazar 8 Şubat 1970'te, Ankara'da doğdu. İlköğretimini Yükseliş Koleji'nde, lise eğitimini ise Ankara Atatürk Lisesi'nde tamamladı.

kitapları:
Suskunluk Dağının Zirvesinde
bir millet direniyor
olağanüstü aşk bölgesi
onlarlaydım ama onlardan değildim
eğlencesini yitiren ülke
önemli işler dairesi
kız kulesi efsanesi
komutanın şüpheli ölümü
cehennem kafesi
reytingsiz sohbetler.

şu sıralar adını reza zarrab davasını yakından takip edip, youtube kanalından canlı yayınlar yaparak sıkça söz ettiriyor. izlediğim kadarıyla süper bir gazetecilik sergiliyor.
kaptonur
3 gündür youtube yayınlarına kilitlendiğim gazeteci. Hatta o derece ki youtube da yayına başlayınca haberim olsun diye bildirimi bile açtım. Takip edin rıza bülbülü'nün nasıl şakıdığını siz de görün.
kombiwankenobi
hep mi böyleydi yoksa bazı olaylar mı bu hale getirdi bu adamı merak içerisindeyim.
aslında biraz kendini buldu gibi.
e bir süre sonra insan deliriyor haliyle.
esdemirei

zenginsozluk.com/foto

zenginsozluk.com/foto
Gazeteci Uğur Dündar'ın Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın canlı yayın buluşmasını Twitter hesabı üzerinden 9 Haziran 2019 tarihinde attığı tweet'te “moderatörlüğüm üzerinden her iki adaya ve demokrasimize zarar verebilecek bir takım hazırlıklar yapıldığı” ifadesiyle yapmayacağını belirtmesi üzerine resmi Twitter hesabı üzerinden 9 Haziran 2019 tarihinde attığı tweet flood'unda “Ben topa girmek istemedim ama sayın Uğur Dündar çekildiğine göre eğer bana çağrı olursa Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasındaki tarihi zirveyi elbette yönetmek isterim. Ne dersiniz? (1) Eğer destekliyorsanız #tarihizirveyicüneytözdemiryönetsin arkasına da muhakkak Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nu (etiketleyerek) eklemeyi unutmayalım (2)” ifadelerini kullanarak adaylığını koyan gazeteci.