diyanet'in telefonun değil eşinin yüzüne bak videosu

esdemirei

Bahsi geçen videoyla ilgili Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın “Bir hanım kardeşimiz eşine bir çay getiriyor. Gördüğünüz üzere onun kendisiyle ilgilenmediğinden yakınıyor. Farkındalık uyandırmak için, eşler birbirine daha sıcak davransınlar, daha yakın olsunlar, aile olsunlar, aile mutluluklarını göstersinler diye böyle bir kısa film yaptık. Bir dakika bile değil. Buna tahammül edemeyen kesimler var, biliyor musunuz? Böyle bir şey olur mu diye meclise önerge veriliyor. Böyle bir şey niye olmasın? Ya bizim medeniyetimizde, bizim geleneğimizde eşler birbirine hizmet etmeyecek mi? Kadın, kocasına bir çay, bir kek getirmiş. Buna tahammül edemiyorlar. 'Getirmeyecekmiş' efendim. Böyle bir şey olur mu? Bizim medeniyetimizde kadın görevini, erkek görevini yapacak. Dolayısıyla aile bağları, işte bu şekilde yok edilmeye çalışılıyor. Bizim bu anlayışımızın dışında olan kesimler, sürekli bir şeyler pompalamaya çalışıyor, bağlarımızı zayıflatmaya çalışıyor, kötülükleri artırmaya çalışıyor. O açıdan ne olur, çocuklarımıza sahip çıkalım, gençlerimize sahip çıkalım” ifadelerini kullandığı bir video klibi.

ahmet altan

turuncu gemi
bir solcu olarak bu insanın cezaevinde olmaması gerektiğini savunmamın merhametle yakından uzaktan ilgisi yoktur. tamamen hukukla ilgilidir. yargılandığı suçun tck da yeri bile yoktur. hadi diyelim ki var, bir mahkeme bu şahıs yeterli cezayı yattı dedikten sonra diğer mahkeme nasıl yatmadı diyebiliyor?

bu şahısla aynı hapis cezası alan nazlı ılıcak neden dışarıda? nazlı hanım çıktıktan sonra 5 milyon dolar rüşvet verdi iddiaları çıkmıştı. hiç bir şekilde tekzip edilmedi bu haber. yoksa doğru mudur?

artık yazarlara israil'in düşman hukuku mu uygulanmaktadır? orada da mahkumlar değşik aralıklarla ''hadi hazırlan tahliye oluyorsun'' diyerek kapıya kadar götürülür. sonrasında vaz geçtik denir.

bu bizim hikayemiz midir?

quares

azrailin regl donemi
yoldaş nerelerdesin? hele gel de devrim edelim.

🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️😂🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂🅱️😂😂🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️🅱️😂😂🅱️🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️😂😂😂😂🅱️🅱️🅱️😂😂🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️😂😂😂😂🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️🅱️
🅱️😂😂😂😂😂😂🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂🅱️🅱️
🅱️🅱️😂😂🅱️😂😂😂🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️🅱️🅱️😂😂🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️😂😂😂🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️😂🅱️🅱️🅱️😂😂😂😂😂🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️🅱️🅱️😂😂😂🅱️🅱️🅱️
🅱️🅱️😂😂🅱️😂😂😂😂😂😂😂😂🅱️🅱️
🅱️🅱️😂😂🅱️🅱️😂😂😂😂🅱️😂😂🅱️🅱️
🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️🅱️