dünya sözlük

ulduz
bir başka evrilen sözlük daha, cogito sözlük iken ihl sözlüğün veritabanını da bünyelerine katıp yollarına dünya sözlük olarak devam etmiş küfürsüz sözlük.
ortaya karışık hesabı.
kurremkarmerruk
binbir emekle girdiğim birbirinden harika esprili entrylerimin silindiği al kırdın gibi saçma bir şaka ile tarafıma bilgilendirilme yapıldığı sözlük.

kafama göre sözlük yok. burası dahil.
kombiwankenobi
boş bir zamanımda deneyimlemek için bir hesap açmıştım.
sabah "tüm entrylerimi silmek istiyorum nasıl yapabilirim" gibisinden bir entry girdim duyurular kısmı olmadığı için.
az önce hesaba giriş yaparken ''yönetim tarafından hesabınız kapatılmıştır'' diye bir bildirim aldım ve sadece güldüm skdasdk.
kardeşim uyarsana hasta mısın? hayır meraklısı da değilim beyaz tv-yeni akit çakması sözlükte yazar olmaya.
he bunlar hep "tuborg filtresiz" başlığına entry girdiğim için oldu biliyorum ama pişman değilim :):):)))

he sakın biz herkesi kucaklıyoruz gibisinden şeylerine kanmayın.
çünkü "kucaklamak" kelimesini bile yanlış anlayabilirler.
turuncu gemi
özü dinci dışı demokrat sözlüktür. tamamen popülizm ayağına ''küfürsüz sölük'' diye pazarlanmaktadır. fakat kadınları aşağılamak serbesttir. kürtlere sövmenin normal kabul edildiği sözlüktür. bir çok yazar sabah akşam kendi sapık fantezileriyle lgbt-i bireylerine saldırır. muaviye ve yezid'in alevilere ettikleri bol bol övülmesi olağan ve serbesttir.
fakat hiç bir hakaret ve argo vasfı içermeyen ''penis, vajina, kıç'' gibi tıbbi memeli uzuvları kullanırsanız girilerinizde giriniz silinir. animallah aşırılık kokan bir dindar davranışını eleştirirseniz ağır hakaret kabul edilip sözlükten uçurulursunuz.

yazıklar olsun böyle batakhane iki yüzlülüğe.
hamlet
Merak edip girdim. Küfür etmenin yasak olduğunu öğrenir öğrenmez arkama bakmadan uzaklaştım.

İnsanların kelimelerle Ne alıp veremediği var anlamıyorum. aynı eylemi argo olmayan kelimelerle ifade etmekte sorun olmaması nereden bakarsanız bakın şekilcilik. Mana kimsenin sikinde değil, insanlar harfleri umursuyorlar.

"Anamı sik, bana orospu çocuğu deme." kafası bunlar.
turuncu gemi
dün buralarda hakkında eleştiri getirince kendi sözlüklerinde trollerle bu eleştiriyi yaptığım sözlüklere saldırılan sözlüktür.
yöneticilerini dostça uyarmayı borç bilirim. sansürün pis kokusunun yığınlara hoş geldiği bu boktan günler elbet geçecektir. o günler gelince bu yaptıklarınızdan çok utanacaksınız.

hadi milleti ahklaksız terbiyesiz diye atıyorsunuz da, o ahlaksız terbiyesiz yazarın 1300 tane girisini sitenizde neden rehin tutuyorsunuz. buna rızam yoktur. sizin anlayacağınız dille söyleyeyim o hakkımı da helal etmiyorum. eğer müslümanlığınızda bu denli samimiyseniz cehennem korkusundan silersiniz şu an sitenizde iznim olmadan yayınlanan yazılarımı.
turuncu gemi
sanal hatim falan filan şeklinde dini caka satan sözlüktür. hakaret manası taşımayan argoyu bile popülist bir konjoktürel kaygıyla yasaklayan sözlüktür. zaten argo ve küfrü alevilere, kürtlere, kadınlara, lgbt bireylerine ve hatta veganlara bir linç eylemi şeklinde yapacaksanız baş tacı edilirsiniz.

şu anda bu dindar sözlükte binlerce girim izinsiz şekilde esirdir. defalarca hakkımı helal etmediğimi ve silmelerini talep etmeme rağmen gerekeni yapmamaktadırlar. işte bunlar için dinin en derinini oluşturan kul hakkı kavramına ermek zahmetli bir eylemdir. iki sanal hatimle bu günahtan da arınacaklarını sansınlar bakayım.