duyurular

bir davetiye için partner aranıyor

azrailin regl donemi azrailin regl donemi
selam arkadaşlar. haftaya pazar günü bir düğüne davetliyim. düğünleri sevmem ama evlenecek olan kişi çok yakın bir arkadaşım, gitmek zorundayım. ankara'da dikmen semtinde bir düğün salonuna gidilecek. partnerin özellikle kadın olması şarttır. 20-35 yaş arası boyu en az 160 en fazla 170 olmalı. saat 16da evinden alacağım ve gün sonunda evine bırakacağım. saat 16dan itibaren saat başına 100 tl vereceğim. yemek, yol da benden. programı basitçe açayım; buluşur buluşmaz yemeğe gideceğiz. düğüne kıtlıktan çıkmış gibi gitmeyelim değil mi ama. saat 19 gibi düğün salonuna gideceğiz. düğün salonunda da en fazla koluma girecek, dans edilecek.

en geç haftaya kadar kararınızı verin!

haydi hayırlısı..
hunyadi hunyadi
Sadece Dugune yanci olarak eslik edebiliyor muyuz? Aksam yemeginiz sizin olsun, ben dugun yemegini ozledim de. :p
bonnie bonnie
174 cm boyla böylesine mükemmel bir fırsatı 4 cm ile kaçırdığıma inanılmaz üzüldüğüm iş. allah boy vermiş gerisini koy vermiş. bu da mı kader değil ha:(
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
aman tanrım hayallerim ırak şerefsizim ki! sorun değil bonnie hanım. size her şekil serbest. geliyor musun? ücreti 2 katına çıkardım. 200 tl+sikörta. hem de a1
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
olur tabii hunyadi :) sana da yancı ücreti veririm saati 500 tl. yeterli mi? ama önce avratı bulmamız lazım.
quares quares
Benim daha iyi tekliflerim var Sevgili hunyadi, önce birlikte düğüne gidiyoruz bir güzel yemegimizi yiyoruz, ardından da birlikte oralet içiyoruz. Oraletler benden. Ayrıca 1.000 tl yancı ücreti, ne dersin?
Sevgili Bonnie senin için de ssk+yol+yemek+1978 tl ve karacadan 3 çay bardağı( bu hediyemiz) düğüne katılım ücreti? Bir düşün derim. Bu fırsat kaçmazazrailin regl donemi azrailin regl donemi
höst ulan! bu benim duyurum arkadaşım sen ne yapmaya çalışıyorsun? bonnie oyuna gelme. sen bana evet de ben sana bankayı boşaltayım. yanında da koca bir yürek! bir ben kolay yetişmiyor.
bonnie bonnie
quares beyin teklifi ilgimi çekmedi değil. özellikle ssk. azrail bey bilemiyorum. düşüncem ben.
quares quares
Beri gel bonnie beri gel
Orada durma beri gel
Niye gelmiyorsun hâlâ buradayım
Niye bakmıyorsun işte burdayım
İnsaf et bonnie beri gel,
Ellere gitme bonnie artık beri gel,

Haydi bakalım tarafını şimdi seç djshsjzh
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
kendi elcağızımla yaptığım nar şarabından içmek istemez misin bonnie? sen bu quares denen tıfıla bakma. üstelik kendisi fakir, nasıl sigorta yatıracak sana?
quares quares
Yahu akrostiş şiir yazdım daha ne yapayım. Azrail Sen ufaktan yol al. gökçek gibi olmasın sonun hsjshsj
bonnie bonnie
bilmiyom ki. yalnız tıfıl mıfıl ama quares bey şiir de yazıyo. limonata filan da var di mi düğünde azrail bey.
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
limonata mı? sen yeter ki iste kamyonla limon yığarım oraya bonnie hanımcığım.. hem limon da neymiş! çikita muz bahçem var, gezer miyiz bi ara?
bonnie bonnie
quares beyğ? neler diyor allasen. son bir sözünüz yok mu
quares quares
Son teklifim 1 şişe karadut suyu artı+ sınırsız höşmerim+holosko+ 1 milyon dolar? Ne dersin bonnie? Hem gittigimiz düğünde tivorlu ismailin leziz konseri de cabası, ne dersin? İyi düşün
sikko sikko
azrail'den bonnie'ye...

b ahçede erik mis gibi
o lgun olgun sulu sulu
n arenciye desen gırla
n olur he desen bana
inşallah he dersin
evleniriz belki, ne dersin?

azrailin regl donemi azrailin regl donemi
evet arkadaşlar! parası neyse verdim ve kendime akrostiş şiir yazabilen birini buldum. sikko reyiz nöbetçi imiş. çaldım kapısını. kırmadı sağolsun :)
quares quares
Hodri meydan!

Siko mezun oldu mi
ıssız acun kaldı mi
Azrail avcunu yaladı mi
imdi yürek yırtılır


bonnie bonnie
quares beyğ neler duyuyorum. höşmerim haaa. boş ver holosko' yu şimdi. sikko beyğ ? sizi anlayamıyorum.
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
quares! sana reddedemeyeceğin bir teklifim var. al 1 milyon benjamini ve çekil aradan. benim aşkım 1 şişe karadut suyuyla ölçüşemez! hepsini satın alırım!
quares quares
bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
bu ne şimdi? ulan iyice oyun parkına çevirdiniz burayı be! alt tarafı düğün için bir partner arıyordum kendimi aşık atışmasında buldum. oğlum ben odunun tekiyim aşık atışması felan beceremem ben öyle. hem saz çalmayı da bilmiyorum.
sikko sikko
seher vakti çaldı azrail kapımı
var git yoluna azrail,
benim can vermeye
dermanım mı var?

dertler derya olmuş
bahçada kiraz tutuşmuş
gız beri gel bonnie
anam pazı kavurmuş

aslan azrail bir aşka tutulmuş
mecnun gibi çöllere düşmüş
sen bi he desen
dertleri tuzla buz olurmuş.
quares quares
Ooo saz çalmayı bilmeyen adama adam demem ben, bu arada bonnie uyudu sanırım. Gel aspava da bir dürüm gömelim. Sana düğün için birini buluruz sonra.
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
aynen uyudu vicdansız. kararsız kaldı herhalde. düşünmeye çekildi. eee bu kadar bonkör yiğitleri görünce beyni yandı garibimin. aspavayı boşver. yenişehir lokantasına gidelim. lahmacunu iyi yapıyorlar. yuvarlar mıyız ikişer lahmacun?
azrailin regl donemi azrailin regl donemi
ulan bak yeni gördüm :) her mevzuya da münir özkul'un meşhur triadını koymasan öleceksin :) deli misin nesin :)
quares quares
Benim sadık yarim münir özkul'dur.

Saygı ve sevgiyle...