duyurular

rene
"bu arabirime gönderilen ilanlar herhangi bir ön kontrolden geçmeden yayınlanmaktadır. ilanlar yalnızca sözlük yöneticileri tarafından silinebilirler.
bu arabirim aracılığı ile şarkı, türkü, mp3, wma, cd key, porno film vb illegal materyallerin kendilerine, rapidshare vb. sitelere ait linklerine, torrent dosyalarına dair isteklerinizi yayınlamak tehlikeli ve yasaktır. duyurusu benzer sebeplerden ötürü silinen yazarlar bu arabirimi bir daha kullanamayacaklardır.
sözlük üyelerinin bu arabirimi ihtiyaçları olan sorunlara çözüm bulmak için kullandığını unutmayınız ve bu arabirimi sorumlu şekilde kullanınız. eğlenmek için internet üzerinde başka çeşitli imkanlar bulunmaktadır.
sakıncalı olabilecek içerik ve olası kötüye kullanımlar, sözlük hesabı üzerinde uygulanacak yaptırımlarla cezalandırılabilir"

yukarıdaki açıklama duyurular sekmesinde yazıyor.

Arkadaşlar kızmayın ama bu açıklama en az 6-7 senelik var sanırım. Rapidshare kapanalı zaten 4 seneyi geçiyor, dosya paylaşımı için rapidi kullanan mı kaldı, mp3 indirme olayı zaten bitti, spotify ı var youtube u var artık müzikleri mp3 formatında biriktiren çok az insan var, cd key olayı hala var ama bu cümle genel itibariyle bir 8-10 sene öncesinin internet dünyasını yansıtmış, wma yı anlamadım, dosya formatı video formatı olması lazım. Bence bu yazıyı güncelleyin
bu başlıktaki tüm entryleri gör