elektronik sigara

hsv
bir nevi sigara simülatörü. pil, kartuş, likit kutsal üçlemesi ile sigaranın pis kokusu ve arsenik, roket yakıtı dahil ikibinin üzerinde zararlı yanmış atık madde solunmasına karşı zararı görece çok daha az alternatif.
zeitgeist
şu son zamanlarda kullanılırlığının artmasıyla, bir yerler mi yanıyor lan acaba hissine kapılmanıza sebep olabilecek zımbırtı. ulan yeni bir icat da değil ama virüs gibi yayıldı birden. her yerde duman bulutları, her yer bir nargile kafe manyak mısınız mk?
feminen
nargile isteğimi bastıran sigara benzetişimi!

sigaraya kıyasla, nikotin değeri aynı; fakat zifir değeri sıfır! yani, elektronik sigara yalnızca bağımlılık yapıyor; zehir içmiş olmuyorsunuz! almayı düşünüyorum, bu sayede sigarayı neredeyse bırakan 3 arkadaşım oldu, ki "hiç sigarayı aramayacağımı düşünmezdim!" diyen insanlar, ciddi ciddi sigaraya bağımlı insanlar! ben de başlayacağım, belki bu sayede azaltır, sonra da bırakma noktasına gelirim diyorum! şu sıralar anladığım bir şey varsa, o da ölünün değil de ölümün ne denli soğuk ve acımasız olduğu!

p.s : tavsiyeleri bekliyorum sevgili suserlar! bütçe, 0 - 600 tl!
sos
bir aralar galaxy note 7 gibi patlyordu bunlar da... ucuz elektronik sigaralar patlıyormuş dediler. fakat pahalı olanları bile soğuttu kendinden. (hiç kullanmadım)

ortamlarda, ben sadece arkadaşlarımla dışarı çıktığımda içiyorum dersin, kim bilcek?
parody
kül tablasında sigara ve önünde de elektronik sigara. cafe duman altı olmuş. tüm bu mücadele yeşilay'a karşı açılmış yıpratıcı, ortamı tahrip edici bir savaş olsa gerek.