emilio

fiorabella
sözlük'ün sanat damarını besleyen yazardır. paylaştığı filmlerden kendime liste yaptım. tek tek izleyeceğim. müizik konusunda da benzer zavklere sahibiz. kendimi sanatla beslemek için entry'lerine sık sık uğruyorum. sayesinde 7. sanatta bir sürü, bir sürü kocaman pencereler açıyorum.
iyi ki yazar olmuş diyerek tekrar kocaman bir hoşgeldin diyorum. ulu manitu klavyesinin tuşuna zeval vermesin. yazsın, yazsın, yazsın durmadan yazsındır. okunasıdır.
yazmaya mola verdiğinde gözlerini kapatıp ivan rebroff'un sesi eşliğinde st petespurg dolayalarında ruhunu dinlendirsin.
kaptonur
Mahlasının yanında yazıldığı gibi adam gibi adamdır. Hayatımda tanıdığım en kaliteli adamlardan birisidir. Ayrıca yazdıkları ile bizi bilgilendiriyor çok sağol kardeşim iyiki varsın. 2018'e girmeden önce söylemek istedim bunları. Mutlu yıllar kardeşim.
avni
paylaşımlarından dolayı; "kan kusup kızılcık şerbeti içtim" diyebilen bir insan olabileceği izlenimine kapılmıştım. "kör öldü badem gözlü oldu" bağlamında değil anlatmak istediğim. her eve lazım türünden değişik bir tarzı vardı. neyse umarım ve dilerim paylaşımlarından sevenlerini, takip edenlerini mahrum bırakmaya gönlü elvermez ve geri gelir.
sos
talihsiz bir olay yaşamış yazar. anlattıklarına göre, kişilerle veya olaylarla hiçbir bağlantısı yokken biri durduk yere musallat olmuş kendisine. zaten bu tür mafya tipli psikopat görünümlü kişiler, olayı irdelemezler ve genelde işinde gücünde olan, efendi insanlara çatarlar. kendileri gibi psikopat veya psikopat tipli birilerine pek dalaşmazlar. bu da aslında onların içten içe ne kadar korkak olduklarını gösterir. kadına gelince, bu tür kadınlar gerçekten en tehlikeli türler.

umarım o olay son olur ve daha fazla sorun yaşamaz yazar.
emilio
bu sözlüğe zamanında çok emeği geçmiş bir yazar idi.

tabi insanların heves kırıcı tutumu yazmak isterken bir anda yok olup gitmesine neden oluyor.

delri arkadaş, iyidir,hoştur amma velakin kim olduğunu bilmem.

gidip fake hesap açıp, kendi yazdığım başlıkları hitleyecek, ya da ne bileyim kendime oy verip puan kasacak arayışlarda da bulunmadım.

ne bot oldum; ne de fake hesap açtım.
farklı bir hesap ile gelecek olsam; sözlük sahibi ile aramızda güzel bir arkadaşlık var. ondan habersiz gelmem.

fall
anladık sil baştan başlamak gerek bazen ama bu yazar bey yazdıklarını silmeye bayılıyor.

durmadan siliyor efendim durduramıyoruz...