emilio

fiorabella
sözlük'ün sanat damarını besleyen yazardır. paylaştığı filmlerden kendime liste yaptım. tek tek izleyeceğim. müizik konusunda da benzer zavklere sahibiz. kendimi sanatla beslemek için entry'lerine sık sık uğruyorum. sayesinde 7. sanatta bir sürü, bir sürü kocaman pencereler açıyorum.
iyi ki yazar olmuş diyerek tekrar kocaman bir hoşgeldin diyorum. ulu manitu klavyesinin tuşuna zeval vermesin. yazsın, yazsın, yazsın durmadan yazsındır. okunasıdır.
yazmaya mola verdiğinde gözlerini kapatıp ivan rebroff'un sesi eşliğinde st petespurg dolayalarında ruhunu dinlendirsin.
kaptonur
Mahlasının yanında yazıldığı gibi adam gibi adamdır. Hayatımda tanıdığım en kaliteli adamlardan birisidir. Ayrıca yazdıkları ile bizi bilgilendiriyor çok sağol kardeşim iyiki varsın. 2018'e girmeden önce söylemek istedim bunları. Mutlu yıllar kardeşim.
bonnie
o caanım girilerinin hepsini silerek gitmiş yazar. bütün gün üzüntüden kendime gelemedim. insan bir birine nasıl alışıyor sanal bir dünyada olsak da. umarım bir gün sıkılır ve geri döner. bugünkü üzüntümün başlıca kaynağı oldu.
avni
paylaşımlarından dolayı; "kan kusup kızılcık şerbeti içtim" diyebilen bir insan olabileceği izlenimine kapılmıştım. "kör öldü badem gözlü oldu" bağlamında değil anlatmak istediğim. her eve lazım türünden değişik bir tarzı vardı. neyse umarım ve dilerim paylaşımlarından sevenlerini, takip edenlerini mahrum bırakmaya gönlü elvermez ve geri gelir.
kozmos
8 yıldır çeşitli sözlüklerde çeşitli insanlarla tanıştım. onegin gibi insanlar nadirdir internette ve hayatta. türünün son örneklerinden bile diyebilirim. klonlanıp seri üretimle çoğalması gereken biri.

duruşu, bıraktığı izlenim, sohbeti ve birikimiyle örnek alınası biri. Aynı ortamda bulunduğum için mutluyum.
kadin kismisi cok yazmaz
Bazı insanlar vardır, bilgiye yenilmez, bilgiyi sınar. omurilikle idare etmez, düşünceyi geliştirir. Sıradanlıktan bahsetmeden fark yaratır, fakat seni sıradan bir doğallıkla donatır.

Öyle ki onu tanıdığında yaşarken onunla karşılaşmayı iflah olmaz züppelikte bir kurbağanın,onu dönüştürecek olan öpücüğü vermesi için beklediği prenses gibi beklediğini anlarsın.

O algının bay çanakanteni, o "adamlar yapmış"ın takdir getiren öğrencisi, o norveçte gece açık kütüphane, o paketteki son sigara, o tüm zamanların vapurda içilen sahlebi, o antraktların sonuncusudur.

Yevgeni, seni tanıdığım için onur duydum.
fiorabella
haksızlığa uğramış yazardır. ciddi şekilde hayatının tehlike altında olduğunu düşünüyorum. takıntılı bir kadının iftirası, haber anlamaz bir kocanın darpı ve tehditleri. hukuki olarak her yere şikayetini bildirmiş. karşısındaki kişi psikopat eğilimli. savcılığın bu konuda bir şeyler yapması gerek. çok geçmiş olsun.
sos
talihsiz bir olay yaşamış yazar. anlattıklarına göre, kişilerle veya olaylarla hiçbir bağlantısı yokken biri durduk yere musallat olmuş kendisine. zaten bu tür mafya tipli psikopat görünümlü kişiler, olayı irdelemezler ve genelde işinde gücünde olan, efendi insanlara çatarlar. kendileri gibi psikopat veya psikopat tipli birilerine pek dalaşmazlar. bu da aslında onların içten içe ne kadar korkak olduklarını gösterir. kadına gelince, bu tür kadınlar gerçekten en tehlikeli türler.

umarım o olay son olur ve daha fazla sorun yaşamaz yazar.