eşcinsellik gizli servis oyunudur

turuncu gemi
binali yıldırım üniversitesi öğretim görevilisinin akit gazetesine verdiği mülakattan bir cümledir.
ben de diyorum ki, vay anasını bu neden benim aklıma gelmemişti? en son akp'li sözlerinden biri olan ''ekrem imamoğlu bir projedir'' iknaa cümlesinden sonraki duyduğum en manaları sözlerden biri olmuştur.

bir de ''muhalefet seçimler yoluyla erdoğan'ı devirmek istiyor'' cümlesi var tabii ki.
miyesmikcih
doğru söylüyorlar. kesinlikle gizli servis işidir, cia, mossad işdir. hatta tüm ibneler de chp'lidir. fatih ürek, bülent ersoy, süleyman soylu, kerimcan durmaz falan hepsi chp'lidir.
aslında eşcinsellik sadece chp'nin işi değildir fetö'nün bir ayağının işi de olabilir.
yahu bunlar iyice kafayı kırmışlar. herşey bitti sıra insanların cinsel tercihlerine geldi.
hak yeme hell yeah
Gerçekten orta doğu 500 yıl geride.

Yıl olmuş 2019 hâlâ eşcinselliğin yönelim olduğunu anlayamadı bu zombiler. Sanki biz seks hormonlarımız aktif hale gelince kadından mı etkilensem, erkekten mi diye sorduk kendimize. Doğam beni nasıl kadına yönelttiyse, aynı şekilde bu arkadaşları da hemcinslerine yöneltmiş.

Eşcinsellik; Doğanın nüfus dengeleme araçlarından biridir. Hayvanların bütün Türlerinde ve bazı bitki türlerinde görülür. Ama koca hayvanlar aleminden sadece homo sapiens buna gizli servis oyunu der. Güya sapiensin kelime anlamı 'düşünebilen'.
rene
Çocuğum o okulu kazansa göndermem açık söylüyorum. Ben günümüzde akademisyenlerin nasıl tutunup yükseldiğini az çok biliyorum o nedenle adamın açıklamalarını kale almıyorum fakat okulun adı ? "ajdısfjaoısdgsoıdgfj" Binali Yıldırım Üniversitesi nedir arkadaşım? kahkaha attım özür dilerim.