eser yenerler

miyesmikcih
Bu tiple bu adam evlendiyse bekar gençler hiç karamsarlığa kapılmasın.
bence yılmaz erdoğan'ı tornasından dökülen çapakların hiç biri sanatçı değil.
adam o cüsseye daha kare görünsün diye yelek de sokuşturmuş, boyun yok. kostüm Süryani parazı mavisi, mora çalıyor.
dediğim gibi bekar gençler merak etmesin. eser yenerler de evlendikten sonra.
rene
BKM nin yılmaz erdoğan liderliğinde TV de yayınlanan programı çok güzel hareketler bunlar 1 den parlayan oyunculardan bir tanesiydi bu genç arkadaş. Tipi üzerinden yorum yapmak biraz haksızlık geliyor bana insanlara. Neden diyeceksiniz, bazı şeyleri değiştiremezsiniz, bu değiştiremediğiniz şeyler yüzünden ikinci sınıf muamelesi görmek de hem etik değil hem doğru değil hem sevginin, aşkın, insan ilişkilerinin hamurunda özünde bu yok. Modern insanın pazarlanan hayal ettirilen hayatlara olan açlığı aslında bir bakıma. Neyse sonuçta yakışıklı bir arkadaş değil kendisi, ama TV de kendi adına program yapan bir gencin tipe ne kadar ihtiyacı olur o da malum.

Bireysel programını ben sevemedim, çok vıcık ve boş geliyor. Ama zaten dansöz Okan ve hiç haz etmediğim Beyaz'dan sonra nedense TV'lerde o tarz talk şovların devamı gelmedi bir türlü. Kim yaptıysa yarıda bitti yeterince ilgi görmedi. sanırım artık insanlar sadece gülmek için Tv izlemeyecek kadar mutsuzlar, başka tatminler alıyorlar, rekabet, siyasi gündemin karmaşıklığı herkesi içine çekmiş. Herkes televizyonlarda söylemediğini dile getiremediğini dile getirecek bir isim bir insan bir program arıyor gibi.

Çok güzel hareketler bunlar 2 yi izledim bir kaç kez. itiraf etmek gerekirse ne skeçlerin konusu ne oyunculuk bakımından ilk ekibe ulaşamazlar.

Eser yenerler tiyatro'dan sinemadan devam etse güzel olurdu ama, bunlar genç, para kazanmak istiyor, birisi müzisyen oldu birisi talk showcu birisi vasat komedi filmlerinde oyuncu oldu. Ne diyeyim, artık devran böyle, popüler olmak ve popüler olduğunuzda yürüyeceğiniz yolları siz seçemiyorsunuz bir yerden sonra, bunun pazarlamasını yapanlar sizi sürüklüyorlar bir yerlere, siz de unutulana kadar ne kazanırsam kar diyorsunuz.

Kendisine mutluluklar dilerim.