fatih terim'i savunan sosyalist

turuncu gemi
çekilin buradayım ve o sosyalist benim kardaş. hesapladım da, fatih terim'i galatasay tarihinden çıkartırsak, şampiyonluklarımızın yarısı da beraberinde gidiyor. bu şampiyonluklarımızı, mafya bilmemneleriyle açıklayan arkadaş olursa çok pis sitem ve teesüf ederim. işin içine ''fetö'' karıştırırsa, bence karıştırmasın. sırf fenerbahçeye eyyamcılık ayağına icat edilen playoof döneminde bile, galatasaray şampiyon olmuştur. hem ligi lider bitirmiştir, hem de playoof saçmalığını lider bitirmiştir. bunu onlarca dakika uzatılan maçlara rağmen başarmıştır. tamam bize iki kupa vermeyin, saraçoğlun'da şampiyonluk turu izlemesi dünyanın en keyifli olayıydı bizim için.

fatih hocayı türkiye futbolundan çıkartın geriye ne kalır peki? sevgili mustafa denizli ve şenol güneş hocalarımızın da, türkiye futboluna büyük katkıları için hürmetlerimi sunar, ellerinden öperim. fakat bu fenevliler hep böyle işte. son günlerde başarısız oldukça, diilerine vuruyor. fatih hocaya bile dil uzatıyorlar. hatta bir ara, şenol güneş'i balçıkla kapatmaya çalıyorlar. adamı öldürmeye kast ettiniz be, bu neyin utanmazlığıdır.

değerli pederiniz aziz yıldırım yok artık. hakem döverek, teşvik primleri yağdırarak bile şampiyon olamadığınız yıllar çok uzaklarda. demek ki o çirkefliklerin olmadığı bir türkiye liginde, fener'in yeri kümeymiş de habarımız yokmuş.
miyesmikcih
adam cahil ve lümpen. ilk vukuatını bir bursaspor maçında gerçekleştirmişti, sonradan galatasaray'dan fenerbahçe'ye giden kadırgalı mehmet ve bazı gereksiz futbolcular ile birlikte.
sonrasında küme düşmüş adanademirspor maçında futbolculuğunun son demlerini yaşayan fenerbahçe'li erol togay'a tekme tokat girişmiştir. malum kendi çöplüğü terim'in.
bu herif tam bir futbol seri katili. milli takımlardaki ve galatasaray'daki vukuatlarını sıralamaya gerek yok.
galatasaray'ın şampiyonluklarının yarısını bu külhaniye borçluymuş Galatasaray.
peh!
14 yıl futbolculuk döneminde bu teres galatasaray'a şampiyonluk yüzü göstermedi. adam futbolu bırakınca galatasaray'ın şampiyonlukları peşpeşe geldi.
cahildi, bir de lokantacıdan dayak yedi. galatasaray'a hiç yakışmadı bu herif.