feminen

hunyadi
burada insanlara karşı daha az ofansif yazacağını ve savunduğu doğruları, dilini incelterek anlatması durumunda herkesin onu okumaktan memnun olacağını düşünüyorum.
kaptonur
Ağır feminist hatun kişisi. Ayrıca kalemi güçlü, kaleminin yetmediği yerde de strap-on'u güçlüdür. Bulaşılmadığı sürece kendi halinde yazan, bulaşıldığında ise ferman yazan bir mizaca sahiptir.
sultanahmet
Konu başlığını okuyarak yazarı tahmin ettiğimde artık yanılmadığım yazar. Kadın-bayan kelimelerini nasıl kullanmamız gerektiğini bize öğretmeye çalışan fakat biz erkeklerin birbirimize #### diye hitap ettiğini unutan sevgili yazar.
Edit: imla
blackandwhitememories
Gelir gelmez hoşgeldin dercesine yardıra yardıra beğenip, favlayan güzide yazar.

Beyler sıraya girin önce ben çay/kahve ikram etmek istiyorum. Eğer kabul ederse ama etmezse sıradan devam edelim, kaynak yapmayalım.
hafif kirik
hoş geldiniz demenin çok güzel bir yolunu bulmuş yazardır.
kendisini instela'da da severek takip ettiğimden,burada görünce daha da bir mutlu oldum.
göstermiş olduğu ilgi ve teşvik için de ayrıca teşekkürü borç bilirim.
ihtiras limani
komik yazar.
ilk yazar olduğumda yazdığı övgülü girinin içeriğini silip, hakkımda " gereksiz yazar" diyen yazar kişisi. tesadüfen görünce bir şeyler yazmak istedim. bu en başta, kendi okuyucuna ya da oylayana, favorileyene saygısızlıktır. bir yazının içeriğini yüz seksen derece değiştirmek değildir doğru olan, siler yeniden yazarsın. bu yeni hali de oylanabilir sıkıntım yok ama benim takipçilerim koyun gibidir ne yazsam oylarlar düşüncesinde ise bilemem elbette.

ünlemlerin ayrı, feminizmin bokunu çıkarıp bayraklaştırarak üzerine seksi şeyler ve elbette bir de strapon alıp yarattığın bu abartılı feminist ve cinsellik imaları yapmadan yazarsa ölecek hastalığından muzdarip karakter ayrı itici. zaten nickaltında umarım instela'daki tavırlarını takınmaz gibi şeyler yazılmış ama kaderden kaçılmaz. antipatik kişiliğin her zaman tepki toplayacak. buradaki cicim ayları geçince de kendine nefret halkası oluşturacaksın büyük ihtimalle.
mechul amca
olaylara, görüşlere, yazılara, düşüncelere objektif bakmayı bilmeyen,
kendi doğru olarak bildiği şeylerin kesinlikle doğru olduğuna inanan, başkalarının da bunlara inanmasını bekleyen,
büyük harfle giri yazılabilse yazdığı girilerin %80 i büyük harfle yazılmış olacağına inandığım, bunun eksikliğini de her cümlesinde ünlem işareti kullanarak tamamlayan,
kendi gibi düşünmeyen yazarların hemen hemen bütün girilerini eksileyen ve bu girilerin çoğunda da karşılık olarak yazacak bir şeyler bulan,
heyhat! bir o kadar da kin tutan yazar kişi.

naçizane önerimdir; psikolojik destek ve anti depresan hiçte fena fikir değil(bkz:edep ya hu)
alanguva
"ırkçı olduğunuz sürece, benim için yalnızca oksijen israfı, görüldüğü yerde de böcek gibi ezilmesi gereken birer insansınız, hepsi bu! fazla önemsemeyin kendinizi benim nezdimde!"

Sen ne anlatıyorsun ya da ne anlatmaya çalışıyorsun? Allah aşkına beni bi böcek gibi ezmeyi denesene feminen. Ahahah.
Dün kalkıp bana boş falan diyordun, sana saatlerce tartışabileceğimizi söyledim geri dönmedin. Ne oldu? O zeka kokan ünlemli entrylerin mi yetmedi.
(bkz:çöp)
alanguva
Klavyesini kilitleyip gitmişti hani bu yazar arkadaş? Anlaşılan kendine de saygısı yok, birgün dayanabilmiş. Neyse; tutamayacağınız sözleri vermemeyi bu başlık altında öğreniyoruz arkadaşlar haha.
frante
o/

Öeeh anı gelmiş ya da sıkılmış olabilir, Ben de "klavyemi kilitliyom artık" yazdığını gördüm. Bir gün ya da bir saat sonra geçebilir. E iyi de bununla kime söz vermiş oluyor ki?
Ben birkaç kez, birkaç gün cep telefonunu kapalı tuttuğumu Biliyorum. Sözlük ne? Oluyor böyle şeyler, Sakin.

Ünlem alışkanlığı için bir şey diyemem, Böyle bi tarz yaratmış kendine. Okurken, Birkaç satır sonra Aslında yazmayı bilen biri olduğu zaten anlaşılıyor.

Bir de geçen birine "Hani ayet var mı ezanla ilgili? Ayet göster!" Yazmıştı. Ben o an cevap vermek yerine kısır söz duellosunun anlamsizligini izlemeyi tercih ettim. Çok sevimli görünüyorlardı, o güzel ortamı bozmak istemedim. Her şey soguduguna göre cevap vermek istiyorum: Cuma Suresi, maide Suresi.

Yanlış hatırlamıyorsam "ezan sonradan çıktı yav" gibi bir şey de yazmıştı. Ilk ezan okuyan kişinin bilal-i habesi olduğunu biliyoruz. Başka ne biliyoruz? Bilal-i habesi'nin, hz muhammed'e ve Islam'a inanan İlk birkaç kişiden biri olduğunu. Biraz daha zorlarsak başka neler çıkıyor? Hz Muhammed hayattayken, bizzat bilal-i habesi'nin ezan okumasiyla namaz kıldığı falan çıkıyor.

bunları 2017 yılında öğrenmek yaklaşık 10 dakika sürer. Kitabın tamamını okumak ise en fazla 2-3 gün. O zamanlar muhammed'e "Ne? Peygamber mısın? Ahahaha. Yav he he" diyen insanların mantıklı gerekceleri var. Düşünsene taşın toprağın tadına bakıp "acaba bu yenir mi lan" dediğin günlerde birisi çıkıp İslam'i anlatıyor. Inanmak kolay değil, Anlayabiliyorum. -Kitaptaki dil de aslında buna işaret ediyor.- Ve fakat geçen 1400 yılda hala "kitapta namaz yok bi kerem" diyenlerin olması ciddi sıkıntı. Kur'an'da Namaz da var ezan da. Bye.
blackandwhitememories
Bütün entryleri silinmiş yazar.

Sanırım son zamanlarda yaşanan sıkıntılı süreç yıpratmış olacak ki böyle durum oluştu. Açıkcası sözlüklerde yaşanan tartışmaları normal bulsam da bugün yaşanan durum pek de normal değildi ve yine taraf olmaktan kaçınarak kimin haklı kimin haksız olduğuyla ilgilenmiyorum. Yine de sözlüklerin yazar kazanması gerektiğine inanırım ve her görüşten yazar yazacak ki anlam kazansın, kendi görüşünü daha fazla benimseyebileceğin gibi alternatif fikirlerin olduğunu fark edip yeni ufuklara yol açabilesin. Neyse zalım kader bakalım sıradaki entryleri silinip gidecek yazar kim. Geçenlerde de 'klm' gitmişti.
uykusuz
sürekli atıştığım, savaştığım, çarpıştığım ve sadece <insan> olarak gitmesinden yana olmadığım yazar. ancak gitti, dayanamadı daha fazla ve yoruldu. kimse böyle olmasını istemezdi elbet. hayatında başarılar.

'farklılıklar güzeldir ama sevgi ve sayı çerçevesinde' - uykusuz yazar.
aragorn
Cahillere, ırkçılara, dincilere, erkek egemen toplum yapısını kutsayan çomarlara keskin ve net bir şekilde tavır koyan yazdıklarıyla hadlerini bildiren ve ufuk açan yazar. Seviliyor hem de çok. İyi ki var.
0 /