galatasaray

keskin nisanci
Uefa avrupa ligi 2. Ön eleme turunda, Avrupa kupalarına ilk defa katılan isveç liginin vasat altı takımlarından östersund'a elenen takım.

Maçı beraber izlediğim galatasaraylı arkadaşlar bile nerdeyse sonuçtan memnunlar. Onlara göre yönetimin ve ıgor tudor'un gitmesine sebep olabilecek bir sonuçmuş ama bana saçma geldi. Galatasaray bu takımı elemeliydi.

Şu bir gerçek galatasaray iyi futbol oynamıyor, bu futbolla süper ligde şampiyonluk yarışına dahil olamazlar ve bu da ligin kalitesini düşürür. Elbette ki bir fenerbahçeli olarak takımımın şampiyon olmasını isterim ama galatasaray'ın da beşiktaş'ın da hatta trabzonspor'un da şampiyonluk yarışının içinde olmaları lazım ki ligin kalitesi artsın.
yazar yazmaz yazan yazar
2 senedir futboldan soğumama sebebiyet veren takımdır kendileri.
Her maçında çıkar mekanda izlerdik arkadaşlarla. Real Madrid maçında ağladığımızı bilirim. Elensekte mutluyduk. Juventus maçı, Manu, fener... Ama şimdi maçın olduğunu, hatta elendiğimizi şimdi gördüm, bu sözlükte... Bizi bu hale getirenlerin diyecem devamı uzun olur demeyeyim. Lanet olsun kardeşim ne diyeyim.
diko
çok kötü yönetilen bir kulüp. sırf medyadaki birkaç kaşar istedi diye geçen hafta yola devam etme kararı aldıkları teknik direktorlerini kovdular. şimdi de biz sictik sivayacak birini bulun der gibi seçim kararı almislar. haftaya da cakma imparatoru getirirler takımın başına sahken şahbaz olurlar.
hubel
başakşehir maçını kazanırsa, galibiyet serisi yakalayabileceğini düşündüğüm takım.

lakin, bu pek mümkün gözükmüyor. cumartesi günü başakşehir, cimbomu farklı yenecektir.

not: galatasaray
keskin nisanci
aleyhlerine yapılan en küçük hakem hatasında ortalığı ayağa kaldırılan ama lehlerine verilen bariz hakem hatalarında hakemler de hata yapabilir diyen güruhu içinde barındıran kulüp. ben ömrümde hakemler tarafından bu kadar kollanıp buna rağmen bu kadar ağlayan kulüp görmedim. yine yeniden beş kuruşluk top oynamayıp hakemlerle şampiyon olma derdindeler.