gece tuvalete kalkmak

bonnie
uyku açılmasın diye genellikle gözler kapalı gidilir ve yatağa da gözler kapalı girilir. sadece gereken yerlerde hafifçe açılır. nasıl bir kendini kandırmacadır bu bilmiyorum ama öyle yapmasan olmazmış gibi gelir. bir ara sürekli sabah 5 te gelirdi tuvaletim. biyolojik saat olayına bağlamıştı. neyse ki güçlükle terbiye ettim.
ruzgara karsi iseyen adam
insan genelde ayılmamak adına gözlerini ya da ışıkları pek açmasa da, bazen ayılmanın daha iyi olabileceğini pis bir tecrübe ile öğrenmiştim.
Bir gece tuvalete kalktım, geceden içtiğim biraların da etkisi olacak ki, nasıl sıkışmışım. ayılmadan hızlıca gittim, işimi gördüm ve huzurlu uykuma geri döndüm. Sabah oldu, kalktım, burnuma nasıl bir kötü koku geliyor anlatamam. Koku tuvaletten geliyordu ve tuvalete girer girmez gece yediğim haltı anladım. Uyku sersemi nasıl olduysa tuvalet yerine lavaboya işemişim ve lavabo tıkalı olduğu için sidik orada kalmış. Lavaboyu temizlerken epey bir söylenmiştim kendime.
diko
Yaşlandıkça siklasan hadise. 16 yaşıma kadar yatağa işedim. Sorun yoktu. Sonra bi dönem ara sira ayak yolunda geçti. Şimdilerde ise özellikle karpuz yedikten sonra ne sen sor ne ben söyleyeyim.