diyanet'in telefonun değil eşinin yüzüne bak videosu

azrailin regl donemi
beyni teknolojik aletlerin esiri olmuş insanlar için güzel bir sosyal mesaj olmuş. fakat kadının hizmeti götümüze aman işte gözümüze sokulmuş. böyle kadın varsa getir bana turşusunu kurayım da eskimesin lan. ayrıca türbanlı kadınlar evde, özel olan o dört duvar arasında da mı bu şekilde geziyor. tabii ki hayır! en sekis kıyafetleriyle geziyorlar olum siz kimi kandırıyorsunuz asdfgb

hmmm demek ki türbanlı fantezisi yapıyorlar. bu video işin giriş kısmı olmalı. kesin o kek yendikten sonra korkunçlu şeyler yaşandı ama videonun devamı açıklama kısmında asdfgh

diyanet tüüü sana lan! resmen konulu film çekmişsiniz.

evde kedi beslemek

turuncu gemi
bugün kedisi olan bir arkadaşımı ziyarete gittim. arkadaşımın 2 de papağan cinsi kuşu var. kediyle beraber uyuyup kalıyorlarmış. geçen günlerde papağanın biri uyurken kedisinin kulaklarını ısırmış ve kedi buna sadece ağlayarak tepki göstermiş.

benim kedimse duvarın boyumun yetişeceği en yüksek yere kafesini astığım kuşumu yemek için perdeyi tarzan gibi kullanarak atlıyor. allahtan daha o kadar bir tarzan değil eşşeolu eşek.
neyse allahtan benim kedimin içinde devrimci bir öfke ve zeka var diye avutmak istedim kendimi. ama bu saçma avuntum kısa sürdü. kendisini sakinleştirmek için yoga öğretmek isterdim fakat ben de bilmiyorum o naneyi.

internette tanışılan kişiyle ilk buluşma

esdemirei
Yabancı dizi izlemeye başladığım lise başlarında Doctor Who dizisi ilgimi çekmiş, bir yandan modern sezonlarında güncele gelmeye çalışırken bir yandan da o diziye ait yerel bir Facebook grubu olan Doctor Who Türkiye Hayran Grubu'da (hâlen aynı adda mı yaşıyor mu emin değilim) takılıyordum. O grupta bir kız dikkatimi çekmişti. Pek sosyal ve girişken biri olmadığım hâlde öylesine arkadaşlık isteği yollamıştım. Kabul etmişti. 1,5 yıl boyunca ben ona yazdım, o bana yazdı (hatta ileriye yönelik konuşmalar falan da yapmıştık) derken bu grupta bir grup arkadaşın düzenlediği buluşmalardan birinde İstanbul Bakırköy'de buluşmuştuk. İlk yüz yüze buluşmamız ne iyi ne kötü geçti denebilirdi. Bunun doğum gününde de aynı o grup arkadaşla toplanıp doğum gününü kutlayıp akşamleyin de annesiyle karşılıklı türk kahvesini içtiğimi hatırlıyorum. Gel zaman git zaman buna bir ara sürpriz yapmak istemiştim. Evine gittiğimde civardaki alışveriş merkezinde buluşacağımızı söylemişti. Gittikten sonra geçen yarım saat sonrası buna mesaj atmıştım. Yabancı bir numara bana hasta olduğuyla ilgili mesaj atmıştı. Annesi sanarak geçmiş olsun dileklerimi ilettiğimi hatırlıyorum. Akşamleyin konuşma arasında mesaj atan numaranın annesi olup olmadığını sorduğumda annesi olmadığını söylemişti. Kim olduğunu sorunca söylememişti. (Tabii bundan sonra bir erkek olduğunu öğrenmiştim) Geçen 1,5 yılda bana güvenmediğini sorunca da güvenmediğini söylemişti. Ben de bu yüzden ilişkimizi noktalamıştım. Bu tür ilk buluşmalarda ilk ve son deneyimim bu olmuştu denebilir.

v for vendetta

ruzgara karsi iseyen adam
Maskeli anti kahraman. v for vendetta Bir Vertigo yayını. Vertigo, dc comics'in maskeleri ve pelerinleri çöpe atıp büyükler için de bir şeyler yapalım düşüncesi ile oluşturduğu yan kuruluşu. Daha karanlık ve sert hikayeler sunan vertigo'ya yaptığı her işte insanları kendine hayran bırakan alan Moore katılıyor ve v for vendetta gibi bir şahaser ortaya çıkıyor. Alan moore kim derseniz, seksenli yıllarda frank miller ile ana akım çizgi roman dünyasını sarsan ve yaptığı işler ile sektöre cağ atlatan bir yazar. Adam Swamp Thing, the killing joke ve daha da önemlisi Watchmen gibi eserlere imza atmış.

Diyeceğim odur ki, filmi çok beğendiyseniz bir de orjinal hikayeye göz atın. Daha karanlık ve acımasız bir "v" ile karşılaşacağınızı temenni ederim.

altan kardeşler ve nazlı ılıcak hakkında karar

miyesmikcih
fetö davası sanıkları mehmet altan, ahmet altan ve nazlı ılıcak halkında yürütülen dava karara bağlanmış. buna göre akpli tutuksuz sanık mehmet altan'ın suçsuz görülerek beraatine, ağlayıp sızlayan, hükumete yalvarıp yaltaklanan fetocü sanık nazlı ılıcak'ın 8.5 yıl hapsine ve denetimli serbestlik ile salıverilmesine, yine tutuklu sanık muhalif yazar ahmet altan'ın 10.5 küsür yil hapsine, yattığı göz önüne alınarak denetimli serbestlikten yararlanarak salıverilmesine karar verilmiş. geriye ışid'e silah taşıyan araçları ifşa eden bir can dündar kaldı .
fetö zaten siyasi, ayağını bacağını aramıyoruz parlamentodaki kırkayakları hakkında eyleme geçmelerini bekliyoruz. tek kare dahi fotoğrafı olan herkesi

inançlara göre boşanma oranı

miyesmikcih
dünyada olsa gerek. ancak hristiyanlıkta boşanmak hiç de kolay değil, buna katolik, ortodoks ve protestan mezhepleri dahil.
pew research'ın bu araştırması ya eski ya da doğru değil. veya avrupa hristiyanları bazılarının dediği gibi dinlerini terkediyor.
yahudi de asla boşanmaz.

can sıkıntısından yapılan anlamsız davranışlar

ruzgara karsi iseyen adam
Bir şeyler karalarım. Özellikle Ortaokul ve lise yıllarımda derslerde sıkıldığım zaman, başlardım kitabı karalamaya. Bir bakmışım kitabın boş alanları; Çöpten adamlarla, vücutsuz tuhaf kafalarla, ucubelerle dolmuş. Bir keresinde öğretmenimin biri "oğlum senin psikolojik sorunların mı var?" Diye sormuştu. Halbuki sıkıntıdan istemsizce karalıyordum.

Neyse efendim diyeceğim şudur ki, aradan yıllar geçse bile insanın huyu değişmiyor. Hâlâ sıkıldığımda karalıyorum. Gerçi artık daha naif şeyler ortaya çıkıyor. Bugün işteyken başladım yine üflemeye, püflemeye. Sonra bir baktım yine bir şeyler karalıyorum. Yılmadım fotoğrafını çektim. Ha, bunu neden mi paylaşıyorum? O da sıkıntıdan işte!


zenginsozluk.com/foto

aksaray'da otizmli çocukları yuhalayan veliler

miyesmikcih
aksaray ili mehmetçik ilköğretim okulunda bulunan otizm sınıfının kapatılması için veliler protesto eylemi yapmışlar. okul müdürü de velilere destek çıkmış.
okulumuzda otistik çocuklar istemiyoruz diyen veliler çocuklarını niye başka okullara aldırmıyorlar?
o güzel çocuklar anlamıyor mu sanıyorsunuz? bir yandan maneviyatçı mukaddesatçı tavır sergiliyorsunuz, diğer yandan allahın takdiri bu çocukları dışlayarak allaha karşı şirk koşuyorsunuz.
hepinize lanet olsun.

online listesi

azrailin regl donemi
tv kanallarının muhabirleri biriyle kürtaj ederken arkadan kameraya öyle trene bakan beyaz tepeli kız kuşu misali ekrana bakan tipler gibi bu online durumdaki yazarlar.

içerisi şampiyonlar ligi ama tek bir gol bile yok.

ebeme sövseniz böyle bozulmam. ama ibne derseniz çok alınabilirim.