gülse birsel

delikan
avrupa yakası'ndan sonra şirazesi kaymıştır ancak tüm ötekileştirmelere, hor görülmelere rağmen çizgisini bozmayan cesur bir oyuncu, sanatçı, tüccar, feminist, iş kadını, allahın yeryüzündeki gölgesi, metin yazarı, senarist, yönetmen, yapımcı, astronom, mimar, mühendis, mucit, matematikçi, anatomist, arkeolog, müzisyen, heykeltıraş, botanist, sosyolog, jeolog, kartograf, ressam, yazar, psikolog, yazılımcı, düşünür ve sanat tarihçisidir.

ekürisi şevval sam'dır. aha da ganıt: biyron
*
her şeyde ve her yerdeler..
pasaklikontes
Türk mizah anlayışını GAG la başka bir boyuta taşımış ve günümüzde sadece beyin gelişimini tamamlamış insanların anlayabileceği türden eserler üreten kadın gibi kadındır. Ahhh ahhh ! Biz ne zaman değerleri gerçekten hakeden sahiplerine vereceğiz ¿
diko
Pınar Altuğ ile birlikte ülkenin kanayan yarası. Ya da ben sevmiyorum böyle heyula gibi kadınları. Belki ondan bok atıyorum. Bilemedim bak şimdi.
rene
Şöyle ifade edeyim ; bu hanımefendi Türkiye dışında bir ülkede doğup kariyerinde yine bu şekilde ilerleseydi bir Charles McDougall kadar tanınır olurdu Emmy de alırdı belki. Dün akşam Karantinada olan bir ülkede dahi sete gitmeden dizi yapılabileceğini kanıtladı. Hatta dizinin içine gömme reklam bile almış yani bu kadar olur. Kendisini kutlamak lazım. Bu fikir ona aitse hayranlığım bir kat daha arttı.

Tabi ki Jet sosyete'nin video konferans şeklinde ilerleyen bu bölümünde ağırlıklı konu toplumu karantina ile ilgili bilgilendirme, bilinçlendirme, sosyal mesaj verme çevresinde dönüyordu. Bu bilinçlendirme olayını güzel bir kurgu ve akılda kalıcı skeçlerle yapmışlar.