gürgen öz

hak yeme hell yeah
Aman şu zenginlerin de duyar kasmalarına ayrı uyuz oluyorum. Kamera karşısında iki oyna, paraları götür ; sonra parasıyla gösteriş yapanlara kızıyorum diye duyar kas.

Ulan bir insan parası ile gösteriş yapmayınca, kendi kendine zenginliğini yaşayınca fakirin, açın karnı mı doyuyor?

Türkiye'deki bu kitleye çok kızıyormuş. Ben de sizin kitleye kızıyorum amk. Bok gibi paranız var, bir mekanda ödediğiniz hesabı o 4 kardeş ömrü hayatında görmedi belki. Çıkarıp verseydiniz lan. Türkiye'de fakirden bol ne var? ''ulan bende bu kadar para var, bununla gösteriş yapmayayım'' demekle bitmiyor iş. Çıkarıp vereceksin, paylaşacaksın ki bu düzene karşı olduğunu yutuyor gibi yapalım. Sadece gürgen öz değil, genel şu ünlü, zengin kim varsa o kitleden bahsediyorum.

Bir yanda insanlar fakirlik yüzünden ölürken, sizin cebinizde sülalenize yetecek para varsa; sen bununla gösteriş yapsan neee? Yapmasan ne? Değişen ne olacak ki?
miyesmikcih
gürgen öz duyarlı oyuncuymuş.
haluk levent gibi fatihteki intiharcılara acıma çekerken, antalyada ailesinin tükenmişlikten borçtan siyanürle
hayatlarını sonlandıran babaya katil demiyor.
esdemirei

fatih'te 4 kardeşin intihar etmesi olayıyla ilgili “parasızlık içerisinde can çekişen bu kadar insan etrafımızda varken gidip altın suyuna bulanmış et yiyen geri zekâlılara kızıyorum. yaklaşık 25 tane hikâye çekip, çeşme'de nasıl yiyip içtiğini, hangi sahillere ne kadar para saçtığını gösterme meraklısı gösteriş budalalarına kızıyorum. 'de biraz parasıyla adam olduğunu sanan, bunu herkesin gözüne sokan, kibirli, şımarık o kitleye kızıyorum. etrafta bu kadar bu hâlde insan varken 'ben ne oldum' delisi olan, bunu şakır şakır gösterenlere kızıyorum. türkiye'de en çok bu kitleye kızıyorum” ifadelerini kullanan bir oyuncu.