haluk levent

multefit
bu sıralar adamın samimi olup olmadığı tartışılıyor. bence gayet samimi. böyle ölümlü bir dünyada insanlarla bu kadar iyi geçiniyor. umarım öldükten sonra birden bire ya adam çok iyi adamdı deyip sahiplenilmez. allah gecinden versin.
blackandwhitememories
"Geliştirdiler kendilerini, parsel parsel yaktılar Ayvalık'ı" açıklamasıyla gündeme düşen sanatçı.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde meydana gelen orman yangınıyla ilgili olarak sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "Oraya villa yapamayacaksınız! Her tarafına fidan diktirecem arazinin hodri meydan!" şeklinde açıklaması oldu ve bir otobüs firmasının bu duruma destek çıkıp 20 otobüs hazırladığını, gençlerin de yoğun ilgisiyle fidan dikme etkinliği düzenleneceği garantileşti.
pasaj
Sesini çok beğendiğim ve en örnek sanatçı olduğunu düşündüğüm kişidir kendisi. Gerçek sanatçı böyle olmalı... Diğerlerine içimden gelerek sanatçı diyemeyebilirim, ama haluk levent için çok rahat bir şekilde bunu ifade edebilirim.

Hemen her şarkısını severek dinlerim, son zamanlarda bu şarkısına takıldım:keskin nisanci
her zaman yardımseverliği ve hümanistliği ile bilinen ve böyle sevilen sanatçı. yine bütün iyi yürekliliğini ortaya koymuş, 18 mart'ta verdiği konserin gelirini yeni zelanda'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışlamış.