harry potter

klm
J.K. Rowling'in 7 kitaptan oluşan muhteşem fantastik roman serisi ve kitapların tek tek filmi çekilmiştir. Büyücülüğü konu alan bu eser piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra "dünyanın en hızlı satan kitabı ve en çok satılan çocuk kitabı" ünvanını ele geçirmiştir.
adreanna
Bu serinin kitapları ve filmleri ile büyümüş bir nesil şanslıdır. Çocuklarıma bırakabileceğim güzel bir miras olacak kitaplar ve dvd'ler.
monodi
en içinde yaşanılası fantastik evrendir. burada durup dururken ölme ihtimaliniz diğer fantastik evrenlere göre oldukça azdır, her ne kadar herkes cebinde sonsuz potansiyelli asalarla dolaşıyor olsa da, çoğu kişinin dövüş becerisi bulunmadığı için pek bir tehlike oluşturmaz. lordumuzun düşüşüyle birlikte ortalıkta ölüm yiyen de kalmadığı için gayet güvenli görünmekte.
masal
Ara ara açıp baştan sona bitirmenin inanılmaz keyifli olduğu seri. Kimileri için bir Tutku. Yılın belli dönemlerinde harry potter'ım gelir, bu akşam da harry potter at the sorcerer's stone (harry potter philosopher's stone ) ile seriye keyifli bir giriş yaptık. İlk günkü heyecanla.
esdemirei
yayınlandığı zaman aralığında ortaya çıkardığı potterhead adındaki hayran kitlesinin şimdi ne ettiklerini bana düşündürten bir roman serisi, film serisi ve bu serilere adını veren kurgusal karakter.