icgqhs

zeitgeist
şimdi siz bilmezsiniz, açıkçası söylemek gerekirse o ve ben de bilmiyoruz, bir zamanlar ve o zamanların hangi zamanlar olduğunu bir tek bilen yok, koca bir belirsizlik... gel dedim buna, papua yeni gine vatandaşlığına başvuralım, kaçak koala ticareti yapıp yanında gobel mantar satalım.. buralar kurak, buralar tehlikeli, buralar eski buralar değil dedim. bir an gözlerinde bir ışıltı belirdi, çayından aldığı yudum sonrası yüzüne bir gülümseme yerleşti, olur herhalde ya dedi, niye olmasın ki dedi, olmaması için sebep mi vakiydi sanki?

sonra zaman geçti, zaman hep geçiyor zaten, oluyor yani böyle şeyler çok da şaapmamalı. koala bulamadık, gobel mantar fikri de yavan geldi, kaldık yine o tehlikeli ama sevimli sokaklarda..

bu adam kral bir adam, ciğer bir adam, bu adam adamın dibi. var olsun, dert görmesin.

fag
Üstad...
Sözlüğümüzün baş yazalarından, ağır ve değerli taşı. kendisi karakteriyle, yaşantısıyla hal ve hareketleriyle bir idol. büyük bir yüreğe sahip, tanıdıkça daha çok hayran kalınan bir adam.Allah işini gücünü rast getirsin, sözlüğümüzden eksik etmesin..
ulduz
gece gündüz demeden sözlük için uğraştığına bizzat şahit olduğum admin.
umarım hayatında diledikleri gerçeğe dönüşür.
keskin nisanci
insan bir sözüyle işini gücünü bırakıp yanına gelen insana, bir şeyler yapmadan önce nezaketen de olsa bir danışır ama yok azizim bizde bu kültür yok. köprüyü geçtik nasıl olsa. neyse buna da eyvallah, herkes aynı olunca yapılanların etkisi de azalıyor.