icgqhs

zeitgeist
şimdi siz bilmezsiniz, açıkçası söylemek gerekirse o ve ben de bilmiyoruz, bir zamanlar ve o zamanların hangi zamanlar olduğunu bir tek bilen yok, koca bir belirsizlik... gel dedim buna, papua yeni gine vatandaşlığına başvuralım, kaçak koala ticareti yapıp yanında gobel mantar satalım.. buralar kurak, buralar tehlikeli, buralar eski buralar değil dedim. bir an gözlerinde bir ışıltı belirdi, çayından aldığı yudum sonrası yüzüne bir gülümseme yerleşti, olur herhalde ya dedi, niye olmasın ki dedi, olmaması için sebep mi vakiydi sanki?

sonra zaman geçti, zaman hep geçiyor zaten, oluyor yani böyle şeyler çok da şaapmamalı. koala bulamadık, gobel mantar fikri de yavan geldi, kaldık yine o tehlikeli ama sevimli sokaklarda..

bu adam kral bir adam, ciğer bir adam, bu adam adamın dibi. var olsun, dert görmesin.

fag
Üstad...
Sözlüğümüzün baş yazalarından, ağır ve değerli taşı. kendisi karakteriyle, yaşantısıyla hal ve hareketleriyle bir idol. büyük bir yüreğe sahip, tanıdıkça daha çok hayran kalınan bir adam.Allah işini gücünü rast getirsin, sözlüğümüzden eksik etmesin..
keskin nisanci
insan bir sözüyle işini gücünü bırakıp yanına gelen insana, bir şeyler yapmadan önce nezaketen de olsa bir danışır ama yok azizim bizde bu kültür yok. köprüyü geçtik nasıl olsa. neyse buna da eyvallah, herkes aynı olunca yapılanların etkisi de azalıyor.
kozmos
vizelerin el vermemesi sebebince #43655 numaralı girdisine binaen bir şeyler yazmayı sürekli erteliyordum fakat artık zamanı geldi. tüm dünya öğrenmeli gerçeği... saatler tam 21'i gösterdiğinde tüm dünya times meydanında bilmeli her şeyi.
(bkz:hadi öyle bir şey yapalım kafamıza göre)

neyse, şimdi bu adam öyle bir adam ki, attığı mesaj saatinden bir dakika sonra dönüş gelmezse kendisi arayan insan. öyle de bir adam.

karşılaşmamız şu an sözlükte bulunan pek kıymetli mavera sayesinde gerçekleşti diyebilirim, daveti üzerine geldim zengin'e. hiç de aklımda yoktu bir gün şans eseri geleceğim bir site/oluşum için çekilecek bir reklam filminde oynayacağımı, ya da bu film fikrinin benden çıkacağını. neyse. nasıl olsun ne zaman olsun, nerede olsun diye diye senaryo oluşmaya başladı. bu süreçte tabi minimum 3-4 günde bir, biraya gelip reklam filmi, sözlük ile alakalı fikir teatilerinde bulunuyoruz birlikte. alkollüyken özellikle daha sağlam şeyler çıkıyordu. gerçekten öyle. bunun da farkına varmamızla aşiyan yollarına vurduk kendimizi. o bar senin, bu pub benim derken senaryo sonlandı. bu sürece kadar da mümkün mertebe birbirimizi tanıdık, kafa yapılarına dair fikir edindik.

hülasa güzel insandır. tanıdığım için mutluyum. birlikte daha bir çok güzel işe gireceğimizi şimdiden görebiliyorum.
poseidon
özel mesaj yolu ile bana da çok cana yakın yaklaşan, sıcak kanlı birisi... yani umarım samimiyetindendir hehehe...

pampa samimiysen süpersin de; yürüdüysen, atlarsan çok ayıp edersin, bak ben senelerdir sözlük alemlerinde bozmadım hanımefendiliğimi...
moviebird
Bir çok sözlük admini ile konuşmuş ve analiz etmiş biri olarak diyorum ki bu admin adam gibi adamdır. Bizden biridir, samimidir ve haksızlıklara karşı savaşmayı kendine misyon edinmiştir. Kibar ve anlayışlı olduğu için hiç bir insanı kıracağıni düşünmüyorum. Bir gün umarım tanışma fırsatımız olur. Saygıyı iyi bilen ve sözlük için uğraşan adminimiz hep bizimle olsun ve onun frekansında olmayan insanları hiç kafasına takmasın. Biz her daim buralardayız.
bonnie
baştan şahsıma buzdolabı gibi gelmiş yazar. hatta resmi dilekçe yazaydım diye düşündüğüm çok oldu. ön yargılı olmamak gerekiyor demek ki. sen ben gibi işte. bir ömür sevdikleriyle mutlu olmasını dilerim.
azrailin regl donemi
sözlüğün lideri. öl dese ölürüm valla öyle çok seviyorum ki anlatamam zall cevap bile vermiyo mesaj atıyorum çok üzülüyorum ama icgqhs abi öyle mi hep ilgileniyo bizimle şşşt! den sesleniyo arkiler diye. iyi adam. kaslı ve güçlü olduğunu düşünüyorum.

siz sevmiyosunuz ama o bana ekmek veriyo su veriyo. bi İskender ısmarlayan olmadı lan şu sözlükte.

burası internetin en acıklı yeri lan.

(bkz:embesil gibi entry girmek)