içilebilir en iyi ambalajlı su

bonnie
tükettiğimiz suya ilginç bir şekilde acayip para ödüyoruz. eskiden belediyenin görevleri arasında olan halka sağlıklı ve en asgari fiyatlı su temininin faturası günümüzde özel şirketlerin elektrik faturalarıyla kafa kafaya yarışıyor. üstelik de içme suyunu ayrıca almak zorundayız.

gıda güvenliği hareketi diye bir oluşum kendince ambalajlı içme sularını tahlil edip, puanlamış ve ortaya inanılmaz sonuçlar çıkarmış. ünlü markalardan pek çoğu tablolarında riskli su olarak sıralanmış. yani eğer rapor doğruysa içtiğimiz, üzerine de dünyanın parasının ödediğimiz pek çok marka su sağlığımız açısından risk taşıyor.

burada su markalarının sıralaması ve puanları var;
https://odatv.com/hangi-su-icilebilir-ve-temiz-06031836.html
avni
kirecine çözüm bulduktan sonra herhangi bir çeşmeden doldur en iyi su diye ambalajla sat. halk sağlığı imiş, insan sağlığı imiş kimin umurunda. eskiden merdiven altı derlerdi böyle insan sağlığını olumsuz etkileyen üretim yapan firmalara. şimdi merdivenlerin üstünde avazı çıktığınca bağırıp satıyorlar insan sağlığını hiçe sayarak.
hıhı sağlıkta çağ atladı türkiye sözüm ona hastanelerde kuyrukları bitirerek. ( paran ya da hatırın ya da eski tabirle yeşil kartın yeni tabirle yandaşlığın varsa tüm hastaneler beleş, paran yoksa sigortalı da olsan para vermeden tedavi zor bu nasıl sağlıkta çağ atlamaksa) örneklerden de anlaşılacağı üzere gel gör ki hayatımız sudan ucuz.
3. dünya savaşı petrol yüzünden çıkmayacak zaten temiz su kaynaklarına erişim yüzünden en eski dünyada patlak verecek.