indolentexistence

leonidass
hoşgelmiş yazardır.
espriden anlayan, gereksiz alınganlıklarda bulunmayacak biri gibi görünüyor.
arkadaşlar sözlüğün barajını ve müzesini gezdirsinler.
ontolojik sancilarimin merhemi
Hâla beni seviyorsun bunu sen de biliyorsun niye beni aramıyor, girilerimin altında yanlışlıyorsun emineciğim. :( hırıltılara ilaveten iniltili bir keman solosu yoluyorum sana, cennetimden kısa bir görüntü sunmasını diliyorum.


Tanım: yeni bir yazar. Metinlerinin serpilip gelişmesini ve bu cansız topraklarımızda sihirli mantarlar tomurcuklandırmasını umuyorum.
ontolojik sancilarimin merhemi
O giriden bu giriye, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, bir göz buğulanması ve parmak yorgunluğu fark ettiriyor bana devrilen saatleri. Yani diyorum ki güzel yazıyor, hakkını veriyor. Ortak ilgi alanlarımızın olması Bu karşılaşmanın bir epifani olduğunu fısıldıyor bana hırıltılı (: bir sesle. Mozart'ın son anlarında mırıldandığı gibi “ bu dünyadan olmayan bir tat hissediyorum.”

İştirak ediniz başlıklarına yazarımızın. Her şeyi benden beklemeyin. Sokratik diyaloglar içinde bırakılması hoş değil, lütfen.
bonnie
-çoğunlukla- anlamadığım, bilmediğim ve dolayısıyla ilgimi çekmeyen konularda yazdığı için kendisine eşlik edemediğim yazar. ama bazen dur ben anlıycam deyip okuduğum çok oluyor. emeğine sağlık.