instagram

azrailin regl donemi
beynini komidinin üzerinde süresiz olarak unutan insanların deli gibi kullandığı uygulama.

kullanmak sorun değil; arkadaşlarını eklersin ve gerektiğinde mesaj yoluyla ulaşırsın. beğendiğin müzisyenler, futbolcuları ve siyasetçileri takip edersin. bu hizmet sayesinde çok fazla enerji harcamadan eğlenerek gündemden haberdar olmak da cabası.

bak bu şekilde süper kullanışlı ve sıkıcı değil. psikolojiler normal kalır ve hayatın dışarıda olduğunu bilirsiniz. bütün bedeninizle oraya kitlenip derinlerde saklı bir "beğenilmeme" endişesiyle yaşamazsınız. beğenilmiş olmanın verdiği ego tatminiyle, "ben süperim, ben oldum" doymuşluğuyla kendinizi ilimden muaf hissetmezsiniz. insanları bu saçma uygulamadaki insanlarla karşılaştırıp insan seçiminde yanılgıya düşmezsiniz. bireyde içsel yalnızlık ve çatışmalar, toplumda ise olumsuz yönde yozlaşma yaşanmaz.

ama gel gör bir çok avel böyle kullanmıyor bu devrimsel zamazingoyu.

evet bir devrim yarattı! insanlığın damına koydu.

adama bakıyorsun(genellikle kadın oluyor), kamerayı açmış, kendisini izlemeye gelenlerin mesajlarını okuyarak boş muhabbet çeviriyor.

hepiniz süpersiniz karşim, aynen. aynen karşim uzaylı dansı!

hepiniz kralsınız amk aynen.

ulan nesin ki sen, nesin? salak bir insansın işte. hayatında 2 mantıklı cümleyi aynı anda kuramamış, akşama kadar emir altında çalışan akşamları da "ben kralım yeaaa" pozları atan vasıfsız bir organizmasın!

herkes konuşmacı bu uygulamada. herkes fesefik cümleler kuran kral insanlar ya hani, "aşk yoktur, libido vardır" yazıyor fotosunun kenarına. ne alaka keko?

seni 3-5 yeni kişi daha takip etti bugün ya hani, işte bu yüzden süpersin ve ne bir kitap okumana ne de insanlık ve değerler adına 2 dakika mantıklı düşünmene gerek yok. çünkü sen bugün de süpersin ve mamasını yemiş bir kedi gibi mışıl mışıl uyuyabilirsin.
bu başlıktaki tüm entryleri gör