iskender evrenesoğlu

esdemirei

zenginsozluk.com/foto
BirGün Gazetesi'nin 29 Ocak 2019 tarihli haberine göre kendisini mehdi ve resul ilan eden sözde peygamber. Kendisine ait, Kur'an-ı Kerim meali ve tefsir yayını yapan internet siteleri Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulunun yaptığı incelemeye göre İslam dininin temel nitelikleri açısından sakıncalıymış. Bu yayınlara erişim engeli getirilmesi için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na bulunulan talebe karşılık Ankara 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği kurulla aynı hükmü vererek sitelerin erişimini engellemiş.
turuncu gemi
peygamber olduğu iddiasında olan kişi. geçenlerde bursa'da yapılan cenazesine 3000 kişi katılmış. adamın ölüsünü ayrı, cenazeye katılanları ayrı linç ediyorlar malum ortamlarda. hayatını inceledim biraz kimseye zararı olmamış bir insanmış. zaten peygamber, mesih falan olmasına da imkan ihtimal yoktur. zira herkes biliyor ki hakiki mesih hasan mezarcı'dır. adnan oktar da olabilir bilmiyorum artık.

yaa bu heriflerin mesihlik fantezisi var işte bence dini özgürlük çerçevesinde görülmelidir. oktar hariç diğerlerinin gerçekten kimseye bir zararı da yok. neden linç edilip duruluyorlar ki?