izmir kitap fuarı

ruzgara karsi iseyen adam
Her yıl nisan ayında izmir fuar alanında (kültürpark) gerçekleşen kitap fuarı.

23. izmir kitap Fuarı bugün kapılarını açtı ve 22 nisan tarihine kadar devam edecek. Türkiye'nin en önemli yayın evlerinin stand açacağı etkinliğe bir çok yazar konuk olacak ve geçmiş yıllarda olduğu gibi yoğun bir katılım bekleniyor.

Malesef bu yıl izmir dışında olduğumdan katılamayacağım ama orada olmayı gerçekten çok isterdim. Geçmiş yıllarda gerek stand görevlisi olarak gerek ziyaretçi olarak defalarca fuarda bulunmuş ve çok iyi vakit geçirmiştim. izmir'de yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim. Bir gününüzü bu etkinliğe muhakkak ayırın.

elfen lied
Yaklaşık 6 yıldır düzenli şekilde gidip kitap alıyor, imza günlerine katılıyordum. Sonrasında ise uzun vadeli düşündüğümde kitap imzalatmanın salakça olduğunu fark ettim. Evet evet 6 yılda bunu anca anlayabildim. 2 saat kurukta bekle, yazar kitabı imzalasın 20 sn falan bu kısım fotoğraf çekin ve bitti. Hadi söyleşi var ise yine katlanılabilir en azından bir şeyler öğrenme, yazarla sohbet etme şansın var. O yüzden bu yıl gitmiyorum. Neden bu kadar pragmatik bir insan olduğuma dair bir fikrim yok.