kadının yaşça küçük erkekle ilişki yaşaması

fiorabella
çok bariz yaş farkı yoksa normaldir ama arada 10 yaşlar falan varsa risklidir. ruhen kadını bitirir. kıskançlık gelişir çevresindeki her genç kızı potansiyel tehlike görür.
onu da geçtim. yaş insanı olgunlaştıran bir durum. hayattan, ilşkiden beklentiler farklılaşır. ortak payda bulmak zordur. birinin yaşayacaklarını yaşca büyük olan daha önce yaşamıştır. tepkiler, heyecanlar, ilgi alanları farklıdır. duygusal tempoya bile ayak uydurulamaz.
olgunluk dereceleri farklılık gösterir.
iş arkadaşım kendinden 15 yaş falan büyük biriyle birlikteydi. sevgilisi hepimizle görüşmesini yasaklamıştı. hastalıklı bir ilşkileri vardı. iş yerinde de motive olamıyordu. iş çıkışı sevgilisi gelip iş yerinin karşısında onu bekliyordu. sonra ayrıldılar. arkadaş psikiyatrik tedavi gördü.
kısaca olmaz. öyle büyük yaş farkı iki tarafa da iyi gelmez. aradaki yaş farkı komplekse dönüşür. bu durum kendinden küçük kadınla evlenen veya ilişki yaşayan erkek için de geçerli.
sos
hmm... acaba nasıl bir durumdur? diye düşünüyordum. çevremde örneği var onu farkettim. hem de çok yakınımda. ayrıca ilişkiden de öte. e abim evli... öz...

yenge hanım kendisinden 5 yaş büyük.

çocukları var 2 tane. benim de yeğenlerim oluyorlar tabii. mutlu mesut yaşıyorlar. galiba...